Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élnek az emlékeidben olyan...

Élnek az emlékeidben olyan "ijesztő" nénik és bácsik amilyen te sosem szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem akarok lenni, akik ülnek a buszon, és gyárilag morcos a szájuk.

De lehet, hogy ennek a dohányzáshoz van köze. :D

2022. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már én vagyok az.
2022. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mamám szomszédja. Egy öreg férfi, aki anyukámék kiskorában a szomszédba véletlenül átrepülő játékokat (pl labda) elrettentésként karóra tűzte és kirakta úgy az udvarába. Mikor egyszer nem köszöntem neki (még alsós korú lehettem), közölte a szüleimmel hogy ha meglát úgy megver mint a rohadt élet. Aztán egyszer kimentem a hátsó kertbe játszani (az ő kertje a mamámé mellett van) akkor jött utánam, én meg rohantam az életemért. Nyilván nem kapott el (azért egy gyereket egy öregember nen fog lefutni), de annyi idős fejjel nagyon ijesztő volt.
2022. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az lettem akitől féltem. Volt egy morgó szomszédunk, akitől féltem gyerekként. Most a szomszédom gyerekei félnek tőlem, mert a szomszédaimmal fasírtban vagyok, így a gyerekek is a morgó ideg-beteg nénit látják bennem.
2022. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5

:D

2022. júl. 6. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!