Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok nők miért hordják a...

A lányok nők miért hordják a fejükre felhúzva a napszemüveget este, éjjel is?

Figyelt kérdés

Értem, hogy nappal, ha süt a nap, akkor a szem előtt van a napszemüveg, ha bemennek valami boltba, bevásárlóközpontba, akkor nem veszik le, nem teszik el, mert úgyis kell, ha kimennek újra, csak feltolját a fejükre.

Azonban én azt vettem észre, hogy este, éjjel is a fejükön van a napszemüveg sokaknak. Ilyenkor sem veszik le, mert reggel, ha kivilágosodik kisüt a nap úgyis kell megint, vagy sötétben is használják némelyek... A legjobb az, amikor este lement a nap és van, aki úgy indul el, hogy a napszemüveget felteszi a fejére.

Semmi közöm hozzá, csak kíváncsiságból kérdezem, mivel ez egy kérdező-válaszoló oldal, ha valaki nem tud valamit, itt megkérdezi akkor más segít a válaszával. 42 év alatt ezt nem tudtam, gondolom csak megkérdezem, hadd okosodjak, mert lehet egy maradi parasztgyerek vagyok. Miért is hordják a lányok, nől a fejükön a napszemüveget, amikor besötétedett és jó sok óráig nem fog sütni a nap, mert éjszaka van?🙂


Amúgy nem csak lányok, nők, hanem férfiak is.



2022. júl. 5. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert menőnek gondolják. Hogy milyen jól néznek ki úgy.
2022. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert biztos márkás drága cucc, és ha már megvette, lássa éjszaka is mindenki, hogy neki Olyan van :-)
2022. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül menőzés. Én szimplán béna vagyok, és állandóan a másik táskámban felejtem azt a nyomorult tokot. Mikor napközben elindulok, még kell a napszemüveg, hogy ne vakuljak meg. Viszont utána meg nem akarom csak úgy bedobni a táskámba, hogy esetleg összekarcolja a kulcs vagy ilyenek. Feltolni a fejemre még mindig kényelmesebb megoldás, mint a kezemben hurcolni egész este.
2022. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én speciel azért mert futár vagyok, aki reggel indul otthonról és sötétedés után megy haza.
2022. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből a szempontból defektes vagyok, de őszintén én mindig hajpántnak hordom a napszemüveget, mondjuk este max akkor, ha elfelejtem, hogy a fejemen van. Ráadásul a legolcsóbb kínai vackot, mivel mint napszemüveg nem hordom, mert az összes úgy áll rajtam, mintha most szálltam volna le a csészealjammal.
2022. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért hogy kéznél legyen, meg sokan ha este vannak úton nem feltétlen otthonról indultak el és emiatt van a fejükön hogy ne karcolódjona táskába stb...


Bár volt hogy egyszer egyik kolléganőm megcsinálta azt hogy fején volt a napszemüveg, meg rajta is volt egy. Megkérdeztem hogy mégis miért? Erre az volt a válasz hogy ami rajta van az dioptriás és mivel autóval van így kell hordania csak nem vette le mert máshol járt az agya és nem akart emiatt már visszamenni az autóhoz hogy betegye, fején meg a rendes normál napszemüveget nem tudja hova eltenni hogy ne karcolódjon. Mivel amikor láttam még el volt sötétedve a lencséje ezért hittem azt hogy két napszemüveg van rajta.


De a volt főnököm csinált olyat hogy nagyon kereste a szemüvegét és mondtam neki hogy ott van a fejeden, arra az volt a válasza hogy az napszemüveg. Aztán amikor látta hogy az asztalán van a napszemüveg és a fején a rendes olvasó szemüvege akkor vigyorgott egyet és azza magyarázta hogy az egyik ügyfél felidegesítette és miatta van ez az egész és miatta csinált hülyét magából, és röhögjük ki magunkat, és felejtsük el.

2022. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nemes egyszerűseggel hajpant helyett használom.


Az fogja fel a hajam, így nem hullik a szemembe a hosszú haj.

2022. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítőként is jó (látványnak), hajpántként is jó.

Egy sima szoros lófarokba kötött frizurát is fel tud dobni egy napszemüveg a fejtetőn meg valami nagy fülbevaló a fülben.

2022. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Nőknél keretet ad az arcnak. Mutatósabb. Pasik jobban odanéznek ;)
2022. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
A nők sok érdekes dolgot csinálnak! Például kiszedik a szemöldöküket, hogy aztán rajzoljanak oda egy másikat, ami sokkal rondább.
2022. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!