Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MIt szólnátok egy olyan...

MIt szólnátok egy olyan apóshoz /70/ aki,gond nélkül böfög,fingik előttetek,társalgáskor mindig más szavába vág,mindenféléről hazudozik,mosakodást hanyagolja, még wc után sem mos kezet és éjjel nappal csak önmagát dícséri,pedig anyós tartotta el?

Figyelt kérdés

#após #szellentés #önteltség #nagyzási mánia
2022. jan. 6. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen, csak elviselni lehet és a lehető legkevesebb ideig.
2022. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen kollegám. Borzasztóan undoritó volt. Úgy kellett regeliznünk közösen, hogy fingás büfögés hallatszott végig. Rólam meg olyan hülyeségeket hazudozik, hogy majdnem tönkre tettem a tök drága cuccokat. (semmi ilyesmi nem volt)

Ha apósom lenne ilyen kerülném messziről. Nem érdekel, hogy illik e vagy sem. Nekem a lánya kell. Ha a lányának kellek akkor megérti. Kit érdekel az apja.

2022. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egy fedél alatt élünk.Még nincs saját házunk. Azért van jó tulajdonsága is az öregnek pl nem anyagias, meg szívesen segít másokon, viszont családon belül iszonyúan megalázó,kioktató stílusa van.Nem mindig,mert ez a hangulatától függ.
2022. jan. 6. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Azért van jó tulajdonsága is az öregnek pl befogadja a saját házába az őt kritizáló menyét.


Kérdező!

Ha téged ez ennyire zavar, nem kötelező velük laknod.

Ha nem laknátok együtt, akkor pedig havonta egy délutánra el tudnád (el kéne) viselned.

2022. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

#4, persze, ez így működik. Ha segítenek neked, akkor minden szart el kell viselned...

Nem! A méltóságához mindenkinek joga van, ahogy ahhoz is hogy szót emeljen, ha valaki konkrétan gusztustalan a családban. Senki nem veheti meg szívességgel, vagy pénzzel azt, ami emberré tesz minket.

2022. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi apósom volt, beköltözött hozzánk, én meg 2 hét múlva kiraktam a szűrét. Akkor már nem volt olyan nagy pofája.
2022. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Fingj vissza neki! Ha harc, hát legyen harc!


[link]

2022. jan. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Tudod ám ki költözött volna oda. Már ne is haragudj, de magadnak köszönheted :/ Mostmár el kell viselned, ez van.
2022. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!