Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi le a többi nő,az...

Miért nézi le a többi nő,az olyan nőket, aki mondjuk testesebb, és fiúsabb ruhákat szeret hordani? Pl fekete póló,terepszínű nadrág, stb?

Figyelt kérdés
Több nőn is észrevettem,milyen fintorogva néz rám,amikor meglát fekete pólóban,terepszínű nadrágban,és bakancsban..Mi a baj azzal,ha mondjuk nem akarok olyan ruhát felvenni,amiből kilátszik minden hurkám? Amiket hordok,egy kissé eltakarja a hasamat,és mondhatom azt,hogy valamilyen mértékben slankít is. Akkor másnak mi a baja ezzel?Vegyek fel hurkaruhát,hogy körbenevessenek?
2022. júl. 6. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%

#10


Semmi baj nincs azzal, ha valaki tojik az emberekre és a véleményükre!

Én is ezt teszem!

De akkor nem figyelem a reakcióikat a külsőmet illetően és nem írok ki a Gyakorira kérdést, hogy miért van ez és mit tegyek.

...és ha hirtelen elmebajból mégis megtenném, akkor érdeklődve fogadnám a pro és kontra válaszokat, mert megfelelő intelligenciával kiszűrném belőlük a problémám okát.

Nem pedig vérben forgó szemekkel nyomkodnám a "nem hasznost" azoknak, akik nem nyalogatták az egómat.

De hát nem vagyunk egyformák a szellemi kapacitásunk szerint és ez így van rendjén!

Mellesleg én is megnézném azt, aki 40 fokban bakancsban, fekete pólóban és terepszínű gatyában pózol, ... csupán mint érthetetlen érdekességet.

Pedig mint mondtam, rohadtul nem érdekelnek az emberek.

2022. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

#11.

Szerintem meg teljes mértékben érthető az, ha valakit zavar, hogy megbámulják gyakorlatilag a semmiért és kiír erről egy kérdést. Ha neked ez nem tetszik, akkor nem kell rá válaszolni, ha meg mégis megteszed, akkor fogadd el, hogy mindenki úgy pontozhatja a véleményedet, ahogy akarja.

Soha nem értettem, hogy az emberek miért nem képesek egyszerűen csak tovább haladni, ha valami olyat látnak, ami nem tetszik nekik.

Megbámulni másokat bunkó dolog és általában nem az értelmes emberek szoktak így viselkedni.

Egyébként meg egy egyszerű póló nadrággal és bakanccsal sokkal kényelmesebb viselet nyáron is, mint a mindenféle hülye fodros-csicsás ruhácskák, meg az ízléstelenül sokat mutató miniszoknyák és kivágott felsők. Ettől függetlenül én sem bámulom meg azokat, akik ilyesmit viselnek és így szerintem érthető, hogy visszafelé is ugyanezt várnám.

2022. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!