Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet abból komolyabb bajom,...

Lehet abból komolyabb bajom, ha Anotalkon elkezdem osztogatni az email címemet mindenkinek kérdés nélkül? Többi lent

Figyelt kérdés
Persze úgy, hogy csinálok külön erre egy fiókot. Csak arra vagyok kíváncsi, azon kívül hogy zaklatnának esetleg, mert kétlem hogy bárki is írna, megtudhatnak e rólam bármit egy ilyen emailcím alapján?

2022. júl. 7. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2022. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem,ennyiből nem.
2022. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Facen nem állítottad át, hogy ki kereshet rád emailcímmel, akkor max ott megtalálnak.
2022. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt az emailemet használom a facen.
2022. júl. 7. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor no para
2022. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi lennék, ír e valaki. Biztos nem, mert ugye azzal neki is meg kell adnia az emailját ha visszaír. De miért ne csinálhatna, vagy miért ne lehetne eleve neki is egy kamu címe. Ki fogom próbálni.
2022. júl. 7. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bajod nem lenne ebből, tőled és másoktól is kérdezem: neked mi az, ami már zaklatás, mi az, ami "baj", az életedet befolyásolná, úgy érzed, nem tudsz mit kezdeni vele?

Szerintem mindezeket elég kevés minden meríti ki, inkább az emberek nem tudják kezelni ezeket. Ha valaki háromszor rád ír (ismeretlenül vagy ismerősként), hogy szopjálki, vagy ilyesmi, aztán meg abbahagyja, szerintem ez nem zaklatás. Vagy egy férfi kétszer leírja tisztelettudóan fb-on, hogy szívesen találkozna veled. Kétszer megmondod neki, hogy te meg nem, mivel nem látsz benne semmi vonzót, sok sikert kívánsz neki mással. Szerintem embereknek (nőknek) ennyi elég, hogy úgy érezzék, ellehetetlenült az életük. Te hogy vagy ezzel?

2022. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nézd, ezért írtam, hogy kamu címet adnék meg. Ha netán nagyon nem tudok leállítani valakit, akkor törlöm a fiókot és ennyi. Zaklatásnak azt veszem, amikor valaki heteken át ír, fenyegetőzik és emiatt bennem félelmet kelt. Nem is azért, hogy megteszi, ccsak önmagában a fenyegető hangnem.
2022. júl. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!