Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a mai kislányok (18 alatti) azt gondolja hogy az öregebb, kevés hajjal rendelkező férfiak pedofilok?

Figyelt kérdés
Láttam olyat,hogy meglátott egy ilyen férfit és elkezdett sikoltozva futni és felvette videóra ahogy szalad.
2022. júl. 8. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem tapasztaltam ezt a jelenséget. Ellenben az ember (főleg ha nő) idővel ráérez arra a viselkedésre, aminek nem ártatlan kedvesség és érdeklődés van a háttérben. És a tiniknek nagyon sokkoló, mikor először elkezdik őket szexuálisan basztatni. Viszonylag fiatalon meg lehet tanulni, hogy kikkel érdemes tartani a távot és ki közeledik "úgy". Sajnos gyakori, hogy a kopaszka bácsik tiniket szemelnek ki maguknak, persze senki sem érdemli azt, hogy a kortársai féreg rétege miatt előítéletesek legyenek vele. Ettől függetlenül én is tapasztaltam, hogy a 40-es férfiak egy jelentős részének teljesen elment az esze és 15-25 közötti nőkkel hihetetlen paraszt és perverz módon képesek viselkedni mindennemű önkritika nélkül...


Sajnos ez van, a kretének miatt kell szégyenkeznünk.

2022. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval láttál egy ilyen videót és akkor innentől kezdve általánosságban kijelented, hogy 18 alatti lányok így vélekednek a kopasz, apukakorú férfiakról?
2022. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pedofilokat mindíg idős kopaszodó emberekkel illusztrallják
2022. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem erről, hogy nem igaz. Senkit nem ismerek, aki szerint a pedofilokat a hajukról lehetne felismerni...
2022. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem tudom elképzelni a jelenetet, hogy valaki meglát egy kopaszodó férfit ezért elkezd sikítva rohangálni és még fel is veszi. Lehet nem a TikTokon kellene élned.
2022. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Ez az eredménye a Fidesz propagandájának.

Bár eddig se sokan tudták, hogy mit jelent a "pedofil".

2022. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Munkahelyen 38 éves kopasz mamahoteles munkatársunk minden diák csajra ráköszönök, bejelölgeti őket


Lehet ezek miatt

2022. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

7


Ha azok a diák csajok 10-13 év felettiek, akkor viszont még ő se pedofil...

2022. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Tudom, hogy jogilag nem az, de erkölcsileg abba a kategóriába sorolja a társadalom jelentős része ezt, amikor a 40es kopaszodó csődtömeg zaklatja a 16 éves csajokat
2022. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Láttam olyat,hogy meglátott egy ilyen férfit és elkezdett sikoltozva futni és felvette videóra ahogy szalad."

Ne tiktokozz annyit.

2022. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!