Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért indul hátránnyal az aki...

Miért indul hátránnyal az aki kislányos külsővel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Hátrány mint:nincs annyi udvarlója,hivatalos ügyek intézésében lekezelőek vele,nehezebben kapják meg a kivívott elismerést.Olyanról beszélünk aki 18.életévét betöltötte még is inkább ilyen kislányos baba arca van: [link] Ez általában együtt jár a törékeny alkattal is. Szemben vannak ezek a lányok: [link] szép ez is,de ma elengedhetetlen a kontúrozott szemöldök meg ezeknél a lányoknál egy picit erősebb sportosabb testalkatról beszélünk.Meg vannak az erős kontúrok erős smink r.ibisebb megjelenés erről nem linkelnék.A lényeg az,hogy a fiúk általában az utolsó kettőt részesÍtik előnyben.Mit gondoltok erről?Miért nincs NŐ értéke az első típusú kislányos megjelenésnek?

2015. okt. 3. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hátrányként kell felfogni. Bájosabb és fiatalabbnak látszik, ez az évek során ha marad az előny. Ahhoz képest hogy más meg 25-27 évesen ráncos arccal és narancsbőrös bálna seggel fog lenni.

Én kifejezetten szeretem (meg még nagyon sokan) a törékeny, kislányos arcú, megjelenésű lányokat...de amúgy a belső is fontos. 22F

2015. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem :/
2015. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ezeket a "selfi girl"-öket hol veszik szerinted komolyan? :)

A kontúrozott szemöldök mióta elengedhetetlen? Max. egy nudi bárban.

2015. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem minden a kisugárzáson múlik, nem pedig azon mennyire tűnik fiatalnak. A smink is hülyeség, mert annak sincs sok köze hozzá. Az számít hogy mennyire vagy magabiztos és laza. A kutya sem engedelmeskedik annak, akin látja hogy csak miatta változik meg a viselkedése, amikor hozzá szól. Ez olyan érzést vált ki, mintha a kutya mondaná meg egy szó nélkül, mikor hogy viselkedjen az illető, így biztos hogy nem is veszi komolyan. Embereknél is ugyanígy működik.
2015. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Ó kérdező fejezd már be a rinyálást! Egy nőnek csak előnyére válik, ha fiatalabbnak néz ki a koránál!

Én 25 éves férfiként nem nézek ki 18-nak, na az maga a pokol, mert az, hogy hivatalos helyen nem vesznek komolyan már nem igazán tudják megcsinálni, mert ők járnak pórul. Azzal viszont, hogy a nők szemében nem vagyok ember, mert nem vagyok egy szőrös kigyúrt, macsó alfahím férfiállat sajnos nem tudok mit kezdeni, az arcomat nem tudom és nem is akarom átoperáltatni... Szóval had ne kelljen téged sajnálni a nemlétező problémád miatt! Nincs annyi udvarlód húúú, mit akarsz hosszú sorokat? Egy normális nőnek egyetlen normális, rendes társ is elég. Az elismerést ki kell érdemelni és én sehol nem vettem észre, hogy nehezebb lenne sikert elérni jó munkával. Ami meg a hivatalos ügyek intézését illeti, ha valaki lekezelő beírsz a panaszkönyvbe, odahívod a főnökét stb. aztán meggondolja, hogy kivel bunkózik legközelebb.

2015. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a stílusod utolsó...Azzal kezded hogy mit rinyálok erre leírod az összes kínod:D Van barátom 5 éve ez csak egy észrevétel volt hogy azok a lányok kellenek a pasiknak akikből árad a "dög" ahhoz meg nem lehet kislányos adottsága valakinek akármilyen magabiztos.Ha meg bemegyek pl a dohányboltba hogy használjam a kávé gépet egyből ordít velem a nő hogy mit képelek én butus kislány,hogy bemertem menni.Hivatalos ügyeknél is hogy jöjjek vissza szülői meghatalmazással meg sem várva hogy reagáljak kéri a következőt,viszont nem válhat valakiből agresszív kismalac csak azért mert így bánnak vele.
2015. okt. 3. 11:46
 7/17 opened paradise ***** válasza:
Nem hinném,hogy mindenkinél hátrány lenne. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik :D
2015. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik, a második inkább egy guminőre hasonlít, amit túlságosan felfújtak és mindjárt kipukkad.
2015. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nők körében azért mert irigyek rá.

Férfi körben pedig előnnyel indul, ugyanis mindenki jópofizik egy ilyen lánynak.

2015. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és nem egyszer néztek 15-nek. Ja, es hivatalos ügyeknél tényleg lekezelőbbek.
2015. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!