Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a két...

Mi a véleményetek a két életpályájáról vagy inkább élethelyzetről? A személy keress havi nettó 250000 Ft ot egy alacsony szakképzettséget igénylő állásban éppen szingli. B személy mérnökinformatikus keress bruttó 800000 Ft ot de

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a két életpályájáról vagy inkább élethelyzetről?

A személy keress havi nettó 250 000 Ft ot egy alacsony szakképzettséget igénylő állásban éppen szingli.

B személy mérnökinformatikus keress bruttó 800 000 Ft ot de megfogta őt egy gold digger, gyereket csináltatott vele majd elvált tőle és most elég magasan feji De ő önként is ad neki a lényeg az hogy nettó 250 000 Ft marad a zsebében...


2022. júl. 10. 05:50
A kérdező szavazást indított:
A mert ő még felképezheti magát
Egyértelműen b
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem m1 hogy nettó 250k vagy, hogy 250k marad a zsebében (albérlet, rezsiárak egyebek fizetése utan.)
2022. júl. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A albérlet rezsi és bármi más a nettó 250-bol meg mindkét esetben hiszen ezt mindkét esetben fizetni kell. A nettó 250 azt jelenti hogy ennyit költhet mindkét fél.
2022. júl. 10. 06:09
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én a b-t választanám, azért ne hagyjuk már figyelmen kívül, hogy neki van egy gyereke. Amúgy meg el tud menni máshova, akár külföldre dolgozni és millió fölött fog keresni, főleg ha ő is továbbképzi magát.

Én amúgy sosem értettem, hogy miért dobálják páran ezt a majd "felképzi magát" szöveget. Egyáltalán nem ilyen egyszerű, kell hozzá ész, kitartás meg egy kevés szociális kapcsolat, a mérnökinfót csak a felvett hallgatók harmada végzi el...

2022. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket senki nem csináltat a másikkal: ne állítsuk már úgy ezt be, mintha egyes nők kihasználják a szegény ösztönlény férfiakat.

A szexből gyerek lesz, a gyerek pedig pénzbe kerül.


A B így járt, de még mindig van pénze, amit csak magára költhet. A. pedig magát még fenn tudja tartani, de továbbiakra (pl. családalapításra) korlátozottak a lehetőségei.

2022. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy gold digger "megfogta", akkor annak nincs mérnökinformatikai végzettsége. A szexhez ész is kell.

Gold diggerek csak vén kecskéket tudnak behálózni, vagy gázszerelő milliomosokat.

Üdv, egy gyerektelen, sokbarátnős mérnök (32F)

2022. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem bőven van olyan aki műszaki zseni de az emberismerete nulla
2022. júl. 10. 07:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a golddigger, aki megáll egy hugyos 800-as fizetésnél, nem is igazi gokddigger. A család meg köztudott pénzbe kerül, kivéve ha egy féreg vagy és csak gyerektartást kell fizetned. A B delikvenst egy átlagos családnak mondanám, csak gondolom a kis hurka pasi egója akkora, hogy elhiszi magáról, hogy ki van ásva a vagyonából. Mérnökként lehetne több esze.
2022. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hivatalosan az csak silver digger de a gold digger egyben gyujtoneve is ezeknek
2022. júl. 10. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az A-t választanám és tanulnék, képezném magam. A szabadságom, függetlenségem minden pénznél többet ér nekem, egy gyerek a hátam közepére sem hiányzik.
2022. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!