Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi tesz vonzóvá egy...

Számodra mi tesz vonzóvá egy húszas évei elején járó fiatal felnőtt lányt?

Figyelt kérdés
Milyen külső és belső tulajdonságok vonzóak leginkább?

2022. júl. 10. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Belső;Kedves,aranyos,megértő a többi majd alakul.
2022. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha 30-on felüli lesz az életkora.
2022. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Az hogyha nem átlagos lány és szépek a lábai :)
2022. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi! #3 Neked mitől nem átlagos egy lány?

Jöhetnek még!

2022. júl. 10. 21:22
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha van benne valami egyedi :) Nem úgy néz ki külsőre mint a többi lány. Nem mutatod meg magad? Arcod esetleg? :)


#3 voltam


Nekem az is bejön, ha egy lány tetovált.

2022. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Külsőleg nekem nagyon imponáló tud lenni a megfelelő öltözködés. Szeretem, ha egy lány nem akar mindig olyan görcsösen nőiesen öltözködni, hanem mer kicsit lazább lenni, és gyakran hord például oversized pólókat, kockás ingeket, hoodiekat, stb. Nekem ez a kicsit alteros öltözködés mindig nagyon bejön 🙃

Ami a belsőt illeti, számomra szintén nagyon imponáló, ha valaki melegszívű, gondoskodó és kedves típus, nem pedig egy besavanyodott, magának való hárpia. Tessék sokat mosolyogni, és nyitottnak, közvetlennek tűnni 🙃

2022. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
A kisugárzása, mosolya, kinézete (nőiessége), stílusa és főleg az ha értelmesen el lehet vele beszélgetni.
2022. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Elég jókat írtok, mármint tudom, hogy szubjektív az egész. Nagyon segítőkészek vagytok, mennek ám a pacsik!
2022. júl. 10. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Magas, vékony, nem dohányzik.
2022. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Számomra egy húszas lány már nem piac. Komolytalanok, sokak együgyűek. Ebből nem kérek. Semmi alázat bennük, a trendeket követik, nem mernek egyediek lenni, nem mernek komoly életcélokat megfogalmazni, vagy csak annyira, ami nem igazán üt el az elfogadási tartománytól.

Nincs lojalitás az ember, az ügy és az elvek iránt. Nincs kitartás az irányba, hogy egy adott célért nap mint nap küszködni kell. Sokan vannak, akik csak a trendi mozgásformákat követik, de semmit nem sportolnak igazán. A közösségi médián élik az életüket, a körmeikkel, a sminkjükkel kérkednek, posztőrültek, like-őrültek...

Na ők nem kellenek, és ami ezek ellentéte, az vonzó számomra egy fiatal lányzóban.

2022. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!