Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy gyerek is lehet pedofil?

Egy gyerek is lehet pedofil?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor miben nyilvánul meg. Mit csinál akkor az egyén? Csak mert osztálytársaim mondják néha egymásra (viccből) és ezért ötlött fel bennem ez a kérdés.

2022. máj. 31. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz "gyerek" alatt.
2022. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
15-16 éves egy kisiskolással pl.
2022. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ilyeneknél már amikor a nemi vágy megjelenik, rögtön a fejletlen gyermekek felé irányul, nem pl. 20 évesen kattannak be. Tehát ilyen értelemben szerintem lehet egy 14 éves is pedofil.



De lehet, hogy nincs igazam.

2022. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy 9 éves rámászik egy kisbabára (emlékeim szerint nálunk általánosban 8-9 évesen a fiúk már erősen rá voltak állva a témára, szóval nem mondanám hogy egy ilyen korú gyerekben nincs szexuális vágy, vagy legalábbis érdeklődés), vagy egy 14-16 éves egy alsósra, az szerintem simán pedofilía.
2022. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, de nem minden esetben egyértelmű (pl. amikor a saját korosztálya vonzza - mert akkor csak később lesz nyilvánvaló, ha kiderül, hogy nem idősödik vele együtt a vonzalmának a tárgya)... akkor egyértelmű, ha magához képest sokkal fiatalabb gyerekeket zaklat (pl. 11-12 évesen ovist).
2022. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Volt alkalmam beszélni pedofillal, ő azt mondta, hogy amikor elkezdték őt érdekelni a lányok, akkor nem az osztályban lévő érettebb lányok iránt kezdett érdeklődni, hanem a még fejletlenek iránt és ez évek múlva sem változott nála. Úgyhogy igen lehet, de ezt még nem lehet észrevenni és a kamasz sem látja még a problémát. Persze olyan is van, hogy az X éves kamaszfiú megerőszakol egy X éves kislányt, de itt nem feltétlenül pedofíliáról van szó, sőt ha felnőtt az illető sem biztos. Sajnos az embert a szex iránti kíváncsiság vagy vágy is hajthatja az erőszak felé.


Az viszont, hogy egy konkrétan kisgyerek pedofil legyen, na az szerintem teljességgel elképzelhetetlen.

2022. jún. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!