Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gazdag emberek mindig...

A gazdag emberek mindig mindenből márkás holmikat vesznek?

Figyelt kérdés

Minden nagyon gazdag ember a legdrágább márkás ruhákban jár, több milliós órát hord és 50 milliós luxusautókkal jár meg hatalmas házban lakik? Vagy van olyan gazdag ember is, aki amúgy úgy viselkedik, mint egy átlag ember, hogy nem mutatja a vagyonát, nem is költ drága luxuscuccokra, és egy normális átlagos házban lakik, középkategóriás autókkal közlekedik? Mennyire jellemző a gazdag emberekre, hogy kifele átlagos életszínvonalst mutatnak?


Gazdag alatt itt most nem az újgazdagokat értem, akik valahogy megszedték magukat és nagyzolnak, hanem azokat akik több generáció óta gazdagok, vagy tisztességesen gazdagodtak meg.


2022. júl. 11. 18:46
1 2
 1/11 gagexbabexx ***** válasza:
20%
Általában igen.
2022. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
ők is szeretik a jót de a gicses szarokat nem persz kivétel mindig van
2022. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Miért venne valaki gagyit, ha nincs rászorulva?

Nincs ilyen.

2022. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Általában azok veszik a legdrágább dolgokat, akik jómódúak, de nem kőgazdagok. Influenszereknél látom például, hogy több százezer forintos cipőgyűjtemények, luxusórák, luxusékszerek, luxusruhák vannak a videóikban, amiket ki sem tudnak használni. De az igazán gazdagokra, a dollármilliárdosokra (persze őket sem kell félteni, nyilván fényűző villában élnek és nem szenvednek hiányt semmiben), sokkal inkább jellemző az átlagos ruházat. Illetve van is egy ilyen szerződés, vagy kezdeményezés a világ leggazdagabb emberei között, hogy a vagyonuk bizonyos százalékát el kell adományozniuk, mert annyi pénzük van, amennyit már nem tudnak elkölteni. És egész sokan csatlakoztak is ehhez a kezdeményezéshez.
2022. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindenki kicsinyes ennyire
2022. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán gazdagokat nem érdekli, hogy gazdagoknak is lássák őket. Inkább az ár/érték arányt nézik. Persze magasabb szinten, mint mi.
2022. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én gazdag vagyok és mackóban járok. Van adidas is köztük.
2022. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Annyira imádom, mikor a panelproli írja meg, hogy a gazdagok hogyan élik az életüket, mert videóban látta :D :D
2022. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a márkásat, de nyilván nem a turkálóba fog bemenni vásárolni pénteken a maradék közül.
2022. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A családom gazdag. Simán megyek turiba vásárolni. Sosem voltak márkás ruháim, mert nem érdekel ez. Viszont gyakran utazgattam pl, meg nem olcsó hobbijaim is lehettek stb. Szerintem egyáltalán nem a márka az, amire először költeni kell.
2022. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!