Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagggyon...

Csak szerintem nagggyon vonzóak a titokzatos emberek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2022. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Van, aki igen, de aki a vallás mögé burkolódzva titokzatos, az nagyon gáz.
2022. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Engem idegesítenek, sunyinak és erőltetettnek tartom őket.

Én a nyílt, őszinte, kommunikatív embereket szeretem, amilyen magam is vagyok. Akikhez nem kell harapófogó, meg nem érzed végig azt, hogy azért titkolózik mert épp átver.

Persze olyanok is vannak akik azt élvezik ha szarul bánnak velük, meg ha hülyére vannak véve folyamatosan, de én nem ilyen vagyok, úgyhogy abszolút nem vonzanak a titokzatos emberek.

2022. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Számomra a titokzatos emberek nem ezt jelentik. Amit leírtál az nekem is nagyon ellenszenves.

Nekem titokzatos az az ember, aki tulajdonképpen nem szándékosan az. Ismeri a határokat, hogy mennyit oszt meg magáról a másiknak, de ezt nem feszengve teszi, hogy márpedig mindenáron titokzatos leszek, hanem kis private person alapvetően.

2022. júl. 12. 01:08
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
you girl?
2022. júl. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki rebuszokban beszel?
2022. júl. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
#3 ugyanígy érzek
2022. júl. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Én hamar megunom a játszmákat. Majd akinek kellek az életébe, az lesz szíves nyitni felém, hogy ne csak én adjam magam. Ha ez nem megy, lényegtelen, hogy mi miatt: oldja meg magának.
2022. júl. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha engem meglátnál, hirtelen meggondolnád magad.
2022. júl. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!