Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoztatja az...

Miért foglalkoztatja az embereket valaki más elhízása?

Figyelt kérdés

Nincs mit szépíteni rajta, jócskán kövér vagyok, ez tény. Én nem foglalkozom azzal ki hogy néz ki a munkahelyen, utcán, mégis kollégákkal is időről időre előjön a téma, kérdezgetnek hol finoman, hol kevésbé finoman, tanácsokat adnak (amikor nem kérte senki). Itt az oldalon is azt látom, hogy csomó kérdést írnak ki emberek, hogy "úristen, hogy mernek a kövérek így vagy úgy öltözködni?", meg "ugye titeket is zavar egy kövér kolléga" én pedig értetlenül állok ezek előtt, mert bennem sose merül fel, hogy hogy mer egy sovány, izmos, ilyen-olyan ember bármit csinálni.


Ez vajon azért lenne mert a kövérség egyből látszik és így anélkül is meg lehet ítélni a másikat hogy ismernénk vagy beszélnénk vele?



2022. júl. 12. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem 7-es meg nem kell mindenhez jó képet vágni, pláne nem a hülyeséghez meg az emberi ostobasághoz. S nem ‘ki ha én nem’ stílusban írtam le a TÉNYEKET, amit egy normális, kiegyensúlyozott ember nem vesz magára és fel is fogja a lényegét a mondandómnak.

Lehet védeni a kérdezőt, de minden egyes kommentelő, aki csak ápolgatja a lelkét, meg helyesel neki: Hogy fasza gyerek vagy, csináld csak így!- gyanítom ők is hasonló dolgokon mennek akkor keresztül, hasonló lelkiállapotban.


Na de én itt be is fejeztem, mert van amit felesleges magyarázni, mert századjára sem fognád fel ezek szerint.


Üdv 5-ös

2022. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
79%
Úgy általában szeretnek beleugatni mások életébe. Nem a kövérség az ok, engem a soványsággal baszogattak mindig, mintha lenne közük hozzá.
2022. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!