Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek átlagban a nők...

Szerintetek átlagban a nők vagy a férfiak önzetlenebbek, és segítőkészebbek?

Figyelt kérdés

Nem kell csak egy bizonyos témára gondolni, hanem általánosságban. Én pl azt tapasztaltam hogy a nők segítőkészebbek az idegenekkel.

Nektek mi a személyes tapasztalatotok?



2022. júl. 12. 21:18
A kérdező szavazást indított:
A nők inkább
A férfiak inkább
A fene se tudja
52 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nemtől független, rádásul egyik helyzetben lehet segítőkész valaki, máskor pedig teljesen elutasító ugyanaz a személy.
2022. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszoló helyesen szólt!
2022. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én a férfiakra nyomtam, de igazából, ha jobban belegondolok, nem sok köze van ennek a tulajdonságnak ahhoz, hogy milyen nemű az ember.
2022. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezt ferfikent irom, barmikor amikor az emberekben empatiat egyutterzest gyengedseget es onzetlenseget tapasztaltam egyik sem ferfitol volt.

Lattam mar agressziot es bunko viselkedest notol is de ebbol a szempontbol egyertelmu a noi nem elonye...

2022. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
En meg nőkent irom hogy empatiat segitseget én meg nökben nem tapasztalok, csak ferfiakbam.
2022. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Oke, most igazabol ugy kene bebizonyitanom az igazam hogy elkuldelek a k. rva anyadba 😀
2022. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként önzetlen segítséget nőktől kaptam. Nekik nem volt úgymond hátsó szándékuk.

Ha férfi segített, akár munkahelyi problémában a munkafolyamat során, akár a közélet pár kiragadott példáiból azt nem éppen az önzetlenség inspirálta.

Ha zaklattak vagy sírtam az utcán, mindog inkább a nagyhangú, karakán nők segítettek. Nem a férfiak. De még sok ilyen példám lenne. Nyilván ez NEM a férfiak ellen szól, de én ezt tapasztaltam.

2022. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként szerintem a nők. 4-essel egyetértek
2022. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Én a férfiakra szavazok, velem mindig nagyon aranyosak voltak, ha szükség volt rájuk.
2022. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy tök logikus, hogy a nők a férfiakat látják segítőkészebbnek, hiszen nekünk, nőknek, szívesebben segítenek férfiak :D

Ez akár fordítva is igaz lehet, egy férfinak (főleg, ha a nőnek bejön) szívesebben segít egy nő, mint egy másik férfi. Elég sz*rul hangzik, dehát ilyenek az emberek :D Egy férfi is sokkal szívesebben segít egy vonzó nőnek...


Persze ezt csak általánosságban mondom, nyilván rengeteg olyan ember van, legyen az akár nő, akár férfi, aki bárkinek önzetlenül segít, mert egyszerűen ilyen a természete :)

2022. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!