Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlféltős anyukák, ti mit...

Túlféltős anyukák, ti mit csinálnátok, ha 16 éves gyereketek venne egy rekesz sört németországban?

Figyelt kérdés
Szerencsére ott legális 15%-ig az alkohol 16 éves kortol. Elvenni meg nem vehetnétek el, mert az lopásnak számit.

2022. júl. 13. 16:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9 Ha meleg van, mért ne?
2022. júl. 13. 16:39
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem túl egészséges, hogy már víz helyett is sört iszol...
2022. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Tulfeltos anyukákhoz szol

Felugyelet nelkul ki se engedtem volna. Ez itt kezdodik.


Most ugrott ki a körhintábol egy tini

Es ugy beszél rola mintha olyan vagány lett volna. Tetszik neki a "hírnév" most. Ennyi eszük van ebben a korban.

2022. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

#13

Ha tizenx év alatt ennyi értelmet sikerült nevelned a gyerekedbe, hogy félsz attól, hogy kiugrik a körhintából vagy nem engednéd ki felügyelet nélkül, akkor szerintem nyugodtan lehetsz önkritikus és ugorhatsz utána.

2022. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14

Te se hallgattal még a kamaszkorrol eloadásokat meg semmit

Ilyenkor onmagukat is keresik a társaság nyomása hatalmas es probalnak leválni a felnottekrol mert ők aztán nagy komoly "felnottek"


A szulonek ebben a korban feladata az is hogy önmaguktol is megvédjék a gyereket mert a falnak is képesek fejjel rohanni plusz a hormonbomba miatt is meghülyülnek.


Pl Bagdi Emőke előadásokat javaslok.


Megesnek nagyon meredek dolgok. Alkohol mergezes miatti halál is mert a haverok azt mondták ugyse mered.

Valamelyik rádios musorvezeto is mondta hogy ő is ezzel kuzd hogy saját magátol védje meg a fiát.

2022. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Most amugy egy 16 17 évestől mégis mit várunk? Azért ebbe is gondolj bele. olyan gyerekek, akik mindenhatonak hiszik magukat, meg halhatatlannak is sokszor. Nagy bölcsessegeket nem lehet várni ami a szülőnek van. Egy generácios minimum a különbség
2022. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15

Nekem 13-18 évesen is volt annyi eszem, hogy nem iszom magam ájulásig, meg volt józan ítélőképességem és nem voltam hajlandó nyomásra tenni valamit, mert tisztában voltam magammal, ugyanis értelmes nevelést kaptam. Ennyi.

2022. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg errol a szuleit a többinek.

Semmiféle tájékozottságot nincs a kamaszkorrol.

2022. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van tájékozottságom, de azt is látom, hogy bizonyos %-ban aki idióta volt kamaszként, az ugyanúgy egy vadbarom maradt felnőttnek is :D
2022. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!