Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németországban milyen árak...

Németországban milyen árak vannak? Aggodó 16 éves lány várja a válaszokat!

Figyelt kérdés
Áprilisban egy hétre megyek ki Németországba és nem tudom mennyi költőpénzt vigyek. Árak szempontjából gondolok itt a turisztikai dolgokra, kulcstaró, képeslap, hűtőmágnes, vagy szórakozási lehetőségekre, mint a mozi, színház, egy kajálda esetleg. Most az nem számít hogy a pénztárca mennyit bír el, egy reális összeget szeretnék hallani aztán majd anyáékkal mérlegelünk. Iskolai program keretében megyek egy Düsseldorf melletti kis városba, de az idő nagy részét kirándulással fogjuk tölteni a környéken. Szerintetek?
2018. febr. 27. 23:25
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
100%

Semmi extra...az itthoni árak szorozva kb 1.5-el!

Hűtőmágnes meg a többi ilyen bóvli szemét már van 1-2euroert!

Kaja:egy kebap kb 4euro,egy pizza kb 7-8

2018. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyis annyira reszletesen keszülsz, megneznem, hogy milyen helyeket szeretnel megnezni, ahol van belepö. Akar elöre neten is megveheted a jegyet, akkor nem kell erte sorba allni, nem kell magaddal vinni ezt az összeget es meg altalaban kedvezmenyesek is az elöre vasarolt belepök.

Az sem mindegy, hogy a szallason kapsz -e (es milyen) reggelit. Amikor varosnezös utazasokra megyek, altalaban nem nagyon szoktam komolyabb ebeddel vesztegetni az idöt, hanem valami gyorskajat vagy boltban vasarolt falatot eszek. De olykor össze lehet kötni egy elmennyel, pl. hajoutazassal vagy ilyesmi.

Vacsorazni viszont szeretem a helyi különlegessegeket kiprobalni (habar Nemetorszag nem eppen a kulinaris vilag ekköve) es jobb ettermeket keresek.

Igenyektöl függöen, diakkent napi 20-30 €-t vinnek a belepök es a tömegközlekedes aran tul. Ebböl akkor elvileg par hütömagnes is kijön a vegen.

Ne felejtsd el, hogy nemzetközi e-card legyen nalad. Es nemzetközi diakigazolvany kivaltasat sem hanyagolnam el.

2018. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írod, hogy hol és mennyit fogtok étkezni?

Belépöjegyek is benne vannak?


Ha minden étkezésetek meg van oldva akkor max 10€/nap elég fagyira, egy perecre, egy üditöre...

Ha egy étkezést nektek kell fizetni vagy is ebédet nem kaptok akkor 20€/nap ha meg mindkét étkezést akkor 25-30€/nap...

2018. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
családnál leszek elhelyezve, a belépőket, a tömegközlekedést ők állják. Biztosítják a szállást valamint ugye a reggelit és a vacsorát. Tehát a belépők és a szállás az most nem játszik szerepet, mert az már megvan. Ne haragudjatok, ezt kihagytam. Egyébként mindenkinek ment a zöld pipa.
2018. febr. 28. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha viszel 2-300 € annak elégnek kell lennie. :)
2018. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!