Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamukérdés "lebuktatók"-nak...

Kamukérdés "lebuktatók"-nak mi a motivációja?

Figyelt kérdés

Eleve logikailag a kérdés kamu azaz hazugság, már ez nem értelmezhető.


Egy kijelentés, állítás lehet kamu, de a kérdés hogy lehet hazugság?


Hiszen KÉRDEZ, nem ÁLLÍT valamit!!!



2022. júl. 13. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem a kérdés a kamu, hanem a háttér sztori.

És a valós helyzetben lévők esélyeit rontják a normális válaszokra, mert egy idő után minden hasonló történetnél még ha valós is, hitetlenkedni fognak, vagy érdemi válaszok helyett a kamu/nem kamu téma fog pörögni.


Azt viszont én nem értem, hogy kik unatkoznak annyira, hogy kitalált történetekkel tegyenek fel olykor szélsőségesen megosztó témába kérdeseket.

2022. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez is egy kamukérdés, amivel a kamukérdés feltevőket akarod felmenteni. A kamukérdés lényege hogy naiv kérdésnek álcázva állítsanak, erősítsenek valami hazugságot. Te a kamukérdéseddel azt a hazugságot akarod állítani, mintha nem is léteznének kamukérdések.
2022. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy ne tetszelegjen már valaki azzal, hogy lóvá tett, ugyanis nem vagyok hülye. Ráadásul az oldalnak nem az a funkciója, hogy Kamu Kázmér jópofizónak teret adjon a kisded játékaihoz, hanem hogy tanácstalan emberek mások segítségét kérjék.

Mellesleg egy mondaton túl elég nehéz úgy kérdezni - még magának se sikerült - hogy a kérdés előtt/után ne állítson valami körítést a kérdező.

2022. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is 2 évtizedente egyszer kérdezek, tényleg szerettem volna megtudni valamit, és egyből kamu kamu... Használhatatlan ez az oldal, tele van trollal meg emberekkel akik nem veszik komolyan. Értékét vesztette az oldal.
2022. júl. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

igaza van a 4-esnek.


gyakorlatilag lassan teljesen értelmetlen lesz az oldal léte. pár hetente felteszek egy kérdést, meg válaszolgatok, de semmi értelme már..


vagy belekötnek nüansznyi dolgokba, vagy kitalálják, hogy xy biciklis vagyok, aki félév feltett már ilyen kérdést, arról nem beszélve, hogy kitalálják, hogy "igazából, hogy zajlott a történet". Nem normálisak.


bezzeg mikor vmilyen informatikai vagy fordítási kérdésben kérek segítséget, megáll a tudományuk.

2022. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Van egy incel, aki évek óta próbál komplexusokat okozni a nőkben, mert jó neki, ha nem csak ő érzi magát szarul, hanem a szemét nők is, akik mindig visszautasítják. Folyamatosan ugyanazok a kamu kérdések, "nagyon nyomi vagyok és szűz is 35 évesen, van esélyem egy csinos vékony vonzó nőnél? Mert nekem csak ők jönnek be a dagadt csúnyák nem". Így akarja elérni, hogy azok a nők, akik nem vékonyak, nem öltözködnek csinosan, nincsenek megelégedve magukkal, azt gondolják, hogy még egy nyominak se kellenek, akkor tényleg senkinek... Van egy kérdés amit nagyon megjegyeztem, "a kövér nők átlagosan több dick picet kapnak, mint a vékonyak?" Tehát akin mondjuk van 5 kg plusz és kapott már néhány ilyen képet az ocsmánynak gondolja magát :D Ezeknél igen is jó, ha páran odaírják, hogy kamu.
2022. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Háh.... Ez kamu, nehogymá' elhigyjétek....

😂😂Amúgy én is utálom az ilyeneket.🤷‍♂️

2022. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Enyhén off, de szerintem ezt is ugyanazok csinálják akik minden kérdés alá beböfögik hogy kamu. Másik kedvencem a kamuzás mellett, mikor odaírják egy kérdés alá hogy ez biztos ez meg az a kérdező. Egyszer vegyszer ment a szemembe, és miután jól kiöblítettem még mindig fájt, szóval kiírtam egy kérdést hogy kell-e orvoshoz mennem. Erre betámadtak hogy ne írjak már ki több ilyen kamut, mekkora élettelen f@sz vagyok hogy állandóan ilyeneket írok ki, plusz linkeltek egy hasonló kérdést. Én meg így néztem hogy ok :D
2022. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!