Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a romákat ? Mi a...

Szeretitek a romákat ? Mi a véleményetek róluk ? Vannak velük kapcsolatban negatív v. pozitív történeteitek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 11:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Gyűlölöm őket.


A magyarság rákfenéje. Agresszív, erőszakos, primitív, buta, szadista, gyalázatos aljanép, amelyik a magyarok végét fogja elhozni azáltal, hogy szaporodnak, mint a patkányok, és mi nem teszünk ellenük semmit.


Csak negatív tapasztalataim vannak velük. Ahol megjelennek, az a környék élhetetlen lesz. Engem is akartak már megverni. Csak a szerencsén múlt, hogy nem sérültem meg.

Zajosak, mocskosak, szemetelnek, rajoskodnak, ordibálnak, rombolnak és lelkiismeretfurdalás nélkül vernének nyomorék bárkit a magyarok közül.

2022. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 MesterRetek1 válasza:
63%
Én semlegesen állok velük. Láttam már mindenfélét, bekeértve olyat is, akiknél még a parkettát is eltüzelik, mert nincsen gázfűtés. Illetve a szomszédom is roma, nagyon jól él, medencéje, sütögetője, meg egy hihetetlen nagy háza van és nagyon jófej. Én erre csak azt szoktam mondani, hogy minden emberfajtában van minden, nem lehet általánosítani.
2022. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
6%
ilyen kérdés már volt
2022. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 gagexbabexx ***** válasza:
80%
Vannak rendes, normális romák is, viszont a tapasztalatom szerint a nagy többsége balhézós, problémás, ezeket nagyon nem bírom. De ilyenek vannak magyarok közt is, úgyhogy 🤷🏼‍♀️
2022. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Szinte csak negatív van.... Megloptak, becsaptak, megkárosítottak, bántalmaztak.


És sajnos egyet kell értenem a legelső válaszolóval, mert ma már minden 10 megszületett gyermekből 8 roma. A magyarok ki fognak halni. :(

2022. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van negatívum velük kapcsolatban..
2022. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Imádom őket. Az utolsót meg is kóstolnám.
2022. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Egy pozitív élmény: egy tanárom volt, aki a tanulásával, a tudásával feltörekedett a közösségéből, és akin látta az akaratot, tanulón, arra figyelt.

Negatív:?... Inkább hagyjuk e témát...

2022. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy az 1-es tökéletes,tankönyvbe illő leírást adott róluk.
2022. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én semlegesen viszonyulok hozzájuk.


Ismertem egy roma lányt, nagyon kedves volt, barátságos mindenkivel. Ő azt mondta, attól még, hogy más, ugyanúgy fontos neki a tanulás, a barátok, mint a többi embernek.


Meg volt olyan is, aki megvert az utca végén.


Egyik tanárom mesélte, hogy tőlük a 3 kannában lévő benzint loptak el. A tanár férje szerzett másikat, ismerősükkel elmentek a romákhoz, korbelocsoltak a házat, azt mondták, legközelebb meg is gyújtják.


16/l

2022. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!