Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők általában jobban kedveli...

A nők általában jobban kedvelik a meleget, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Ez persze az életmóddal is összefügg, mert nyilván egy városi ember jobban örül annak, ha süt a nap és lehet strandra menni, mint egy gazdálkodó, aki nagyon várná már az esőt. Viszont azt megfigyeltem, hogy a Facebook-on ha feljön egy ilyen cikk, hogy mennyire meleg lesz a következő napokban, akkor a pozitív kommentek szinte csak nőktől jönnek. Az ismerősi körömben is azt figyeltem meg, hogy a nők hamarabb kezdenek el fázni és a hőséget jobban elviselik.

2022. júl. 16. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nő vagyok és pont gyűlölöm a meleget:D És sok ismerősöm is így van ezzel.Jobb vacogni mint megfőni a forróságban mert imádok elalvás előtt jól betakarózni.
2022. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de ezt már ki is mutatták pár tanulmányban. Valami olyasmi az oka, hogy a nőknek más a hőháztartása meg talán a zsírréteg különbséggel függ össze.
2022. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fárasztó96 ***** válasza:
79%
A kettö közötti átmenetnek jobban örülök. A se nem meleg, se nem hideg jobban elviselhetö, mint a kánikula. 25 éves nő
2022. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze ki lehet rakni mindent a népnek. Aztán csodálkoznak hogy nézik.
2022. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A családunkban a nők rosszabbul viselik a meleget, mint a férfiak. Ugyanez a zuhanyvíz hőmérsékleténél viszont pont fordítva van. 😀
2022. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Van egy 34 éves kolléganő. Többször majdnem rosszul lett, amikor 38-40 fokot mutatott köztéri hőmérő. Tehát a tűző napot városban nehezen viseli. Amikor meg 19-20 fok van az irodában, akkor meg pulóverben plusz steppelt dzsekiben dolgozik. Egyúttal fázós is.
2022. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#4:

NEM kell nézni! El lehet máshova fordulni a fejeddel, szatírka.

2022. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Azt se tudod mit jelent a szatír. Úgy látom.
2022. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!