Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy huszonéves, jóalakú nő...

Ha egy huszonéves, jóalakú nő térd körüli hosszúságú ruhákat hord általában, netán térd alá is érőt, mit gondolnátok róla? Természetesen nadrágot is hord. De ha szoknyát, ruhát vesz fel, a hosszabbakat kedveli.

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Elég furcsa, ebben a korban minit kéne inkább hordania.
Néha elmegy a térd körüli hossz is, de inkább minit vegyen fel.
Ő dóga.
Öregasszonyos.
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép, elegáns, nőies.
2020. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Én imádom feszülősben. Sokkal szexibb.
2020. júl. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesként jobban szeretem a térdig, illetve az alá érő ruhákat és szoknyákat. Szerintem nem ciki, én ebben érzem jól magam.
2020. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok,térdig erő szoknyáim vannak, én fel nem vennék minit soha! Nekem nem tetszik, én nőies akarok lenni és elegáns, nem mutogatni akarom magam! Én kényelmetlenül érézném magam miniben
2020. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Megemelem a nem létező kalapomat, örülök, hogy még léteznek ilyen hölgyek.

Már csak az elegánsabb női öltözet futócipő társításával elkövetett stílustörését kellene elhagynia egyeseknek, és akkor készen is vagyunk.

#1 voltam.

2020. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem fehér tornacipővel rendben van. Sok fotót láttam mostanában ilyen párosításról, már teljesen hozzászokott a szemem ehhez. Utcán is láttam már, hírességről készült ilyen fotó, hogy ruha + fehér edzőcipő.
2020. júl. 4. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki híresség, simán felvehet két nem összeillő darabot. Szerintem egy fehér (vagy akármilyen) tornacipő inkább sportosabb, modernebb viselethez illik, szoknyához pedig inkább a nőiesebb darabok.
2020. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Én pont annyit gondolnék, hogy ez tetszik neki.
2020. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondják, hogy cigánylányos :D amúgy szeretem a maxi szoknyákat de csak is szandállal.
2020. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!