Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 4 éve vagyok már együtt a...

Sdujeki36g kérdése:

4 éve vagyok már együtt a barátommal általában nála vagyunk édesapám nem kedveli elejétől fogva. Már amikor elkezdtünk járni akkor is szétakart minket választani de nem jött neki össze. Mit csináljak ha nem kedveli?

Figyelt kérdés
Egyszer majd ha megkéri a kezem ez miatt nem fogok tudni igent mondani? Meg nálunk se lehetünk ő miatta csak ha nincs otthon... Lehet eddig arra várt hogy majd elmúlik mert tini szerelemként kezdődött de már nem az, egyszerűen nem tudja őt elfogadni..

2020. jún. 18. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Mi a kifogása ellene és hány évesek vagytok? ....mert ezek a legfontosabb kérdések.


Erőszakkal nem fogod tudni megkedveltetni apáddal. Talán ha az évek során fogja majd látni, hogy jó férj és jó családapa, akkor magától megkedveli.

2020. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a gondja neki vele hogy cigizik... Én 18 a barátom 22
2020. jún. 18. 13:45
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Inkább az lehetett a gondja, hogy nagyon fiatal korodban lett barátod. Négy év alatt is kellett volna közeledniük egymáshoz, az nem ok, hogy dohányzik.
2020. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha már nagykorú vagy és nem akartok apád házában lakni, akkor édesmindegy, hogy kedveli vagy sem. Ha valóban csak ennyi a probléma és nem több, akkor majd éljetek egymással úgy, hogy apádnak is változzon a véleménye!
2020. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez a cigizés csak valami gagyi kifogás, biztos, hogy más baja van vele. Ki kéne deríteni, hogy mi.
2020. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak elszomorítani, de nagyon-nagyon-nagyon kevés az a kapcsolat, ami 14 éves korban kezdődött és kitart egy életen keresztül. Ám legyen, de azért arra is érdemes lenne odafigyelni amit apád mond, mert ez a cigizés nem indok.
2020. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Megnyugtatlak, hogy a következő barátodat is utálni fogja és az azt következőt és az az utánit is és így tovább. Tapasztalat.
2020. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne tudnál hozzámenni feleségül,ha megkér? Azért mert apád nem kedveli? Ugyan már.

Nem fogsz tudni semmit sem tenni, a cigi miatt nem lehet ennyire nem kedvelni valakit. Valószínűleg nem ez az igazi indok. Te a kicsi lánya vagy, senki nem lesz hozzád elég jó senki. Én a helyedben nem foglalkoznék mások érzéseivel, ha a saját kapcsolatomról van szó. Neked jó vele, szeretitek egymást, akkor kit érdekel, hogy apádnak mik az érzései ezzel kapcsolatban? Nem egy 50 éves fickóval kavarsz, hanem egy korodbelivel. Apád meg hadd kapálózzon.

2020. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se a cigi a gond. Valami más az oka. Így csak azt tudom tippelni hogy ha eddig nem kedvelte ezután se fogja.

"Egyszer majd ha megkéri a kezem ez miatt nem fogok tudni igent mondani?" Ezt nem igazán értem. Plusz ha még pénzetek sincs a különköltözéshez szerintem ez még arrébb van.

2020. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sztem is más van a dologban. Derisd ki hogy mi baja. Az hogy cigizik nem ok. Ha meg félt akkor sem kéne így viselkednie mert akkor a következőnél is lenne oka hogy ne kedvelje.
2020. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!