Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megyek bele rendszerint...

Miért megyek bele rendszerint értelmetlen vitákba ezen az oldalon? Miért nem bírom megállni?

Figyelt kérdés

Ezekért gyakorlatilag kár a drága időmért, de mégis belemegyek. Látom, hogy teljesen felesleges, de mégis nekikezdek. Ez sok kategóriában elő szokott fordulni, még a trollokat kimondottan vonzó kategóriáknál is.


Az egyik legutóbbi eset ez volt: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Miért megyek ilyenekbe bele? Teljesen nyilvánvaló, hogy hiábavaló erőfeszítés, illetve sok esetben az is, hogy a másik fél egy troll, mégsem bírom megállni, hogy ne válaszoljak, ha valami olyan dolgot ír, ami nem állja meg a helyét.



2022. júl. 16. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Valami feszültséget ki akarsz adni.
2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1.

Én mindig kulturáltan vitázom, soha nem leszek dühös, mindig mindenkit tiszteletben tartok, érveket hozok fel, tehát nem veszekedés. Egyszerűen ilyenkor nem bírom megállni, hogy ne válaszoljak.

2022. júl. 16. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

A saját példám tudom leírni: Ha épp sok lenne a dolgom vagy semmi kedvem, akkor előfordul, hogy belemegyek ilyenekbe. Egyszerűen ez kizökkent a nem szeretett dologra való összpontosításból. Pont úgy, mint amikor elmegyek edzeni, csak ez lustább megoldás.

(A linkelt kérdés tartalmáról nem tudok írni, nem tudom, hogy ki-kicsoda.)

2022. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Unalom miatt gondolom , meg mert azt hiszed ahogy sokan hisszük , hogy amit mi hiszünk az igaz.
2022. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Unatkozol. Legalábbis én azért megyek bele ilyenekbe. Illetve néha felidegesit az emberek butasága és nem tudom megállni hogy ne írjak oda, akkor is ha tudom hogy süket fülekre talál.
2022. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy tisztában a weboldal rendeltetésével, - ezért.

Kérdésre, - válasz!

-Nem vita, mások égetése, kioktatása, - VÁLASZ!

-És a kérdező, - ha tényleg a válaszra kíváncsi (, mert azok között is vannak gyökerek tisztességes arányban), - mérlegel, reagál.

Pont!

2022. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

teljesen természetes a reakciód, ne szégyelld..még nagyon sokan vagyunk így.


A kiváncsiság az ember egyik legfőbb egészséges tulajdonsága. Engem is a kiváncsiság hajt ide.

2022. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok ott is a kérdező.
2022. júl. 16. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez nem feszültségkiadás. Egyszerűen így van kódolva az ember, hogy védje az igazát, még akkor is, ha az egész teljesen meddő és teljesen értelmetlen.


Én néha elgondolkozom, hogy azt se tudom milyen gyökér ül a túlsó oldalon, és mivel nem tudom, így tudatom magammal, hogy nincs is értelme vitatkozni azzal, aki amúgy se kell, hogy érdekeljen.

2022. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozás, közléskényszer, figyelem elterelés.
2022. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!