Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vagytok boldogok?

Hogyan vagytok boldogok?

Figyelt kérdés

Nektek mi okoz boldogságot a mai világba? Igen a mai vilàgba ahol állandóan a stressz megy nem a boldogság,legalábbis én ezt làtom.:(

A legtöbb ember bunkó,rossz kedvű,ritka ha valakitól kérdezünk valamit és segít,vagy a boltba a kasszások normálisak.(Persze tisztelet a kivételnek,őket becsülni kell) Az árak undoritóak ,egy doboz margarin 1000ft, az albérlet 200ezer.

A munka sok,stesszes,időnk kikapcsololódni nincs sok.Ti ezt,hogyan élitek meg? Hogyan vagytok boldogok ilyen helyzetbe?



2022. júl. 17. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Shoppingolással, mert a vásárlás mindig megnyugtat.


Evéssel, mert az szintén. :D


Otthon.

2022. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Én azon szerencsés emberek közé tartozom, akik nagyra értékelik azt, amijük van. Egészséges vagyok, a családom is egészséges, van munkám, van kajánk minden nap, hétvégente van időm a hobbijaimra és a szórakozásra is... Nekem ez bőven elég a boldogsághoz. Ha lenne egy párom is, akivel ezt megosztanám, akkor pedig közel állna az életem a tökéleteshez.
2022. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Boldog, szerető család

Szerelem, boldog párkapcsolat

Jó barátok

Egészség és nincsenek egyéb extra problémák, mint pl gyász

Jó munka

Siker a szakomon (egyetemista vagyok és szeretem amit tanulok meg jól is megy)

Hobbik

Jó közösség (gondolok itt a jófej, segítőkész szaktársakra és szobatársakra például)


Nekem tulajdonképpen minden nagyon szuper az életemben.


Van, hogy nincs sok idő kikapcsolódni, de annyi szeretetet és megbecsülést kapok, hogy ez eléggé motivál, megnyugtat, éltet.

2022. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sport, hobbik.
2022. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a siker, az elismerés, a dicséret okoz boldogságot, meg az, amikor azt hallom: szeretlek! :)
2022. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hobbik, elismerés, dicséret és sikerélmény.
2022. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!