Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszélnek állandóan a...

Miért beszélnek állandóan a hölgyek/nők a szagokról?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem mi lehet ennek az oka, de elég gyakran találkozom azzal, hogy amint egy hölgy/nő belép egy helyiségbe, miért kell részletes leírást tennie a környezet aktuális szag/illat állapotáról?


Lehetőleg jó hangosan, hogy minden közelben lévő hallja. Helytől függetlenül mindenhol összefutottam már ezzel.



2022. júl. 17. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem szeretjük a büdöset.
2022. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom szimatol folyton, nem bírja az ételszagot, a parfümöt, a mosópor illatát.

N

2022. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Miért baj, ha valaki szóvá teszi, hogy szellőztetni kéne? Nekem például megfájdul a fejem az erős szagoktól,. például azért
2022. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Talán, mert minden nő büdös a saját kölniétől és másét nehezen viselik el?

Pedig csak fürödni kellene sziszegőszappan használata helyett;)

2022. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

A nőknek sokkal érzékenyebbek a szagokra a különösen finom hormonrendszerük miatt.


Nekem még nem mutatta ki a teszt, hogy terhes vagyok, de már a hús "szagától" hánytam. Az addig imádott parfüm illatától hánytam.


Aztán elmúlt, de lett helyette más.


Különben simán cikluson belül is más és más az ingerküszöböm, rendkívül módon hat ránk. Mielőtt megjön, falási rohammal küszködök, ha megjött, akkor meg nem ennék semmi.


Igazi érzelmi hullámvasút, ami hat a szagérzékenységünkre is. (milyen jó nekünk...)

2022. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nőként írom, hogy a nők nagy része kényes, amit szeretnek olyan nevetséges dolgokkal "indokolni", mint a menstruációjuk. Ezen nincs mit szépíteni.
2022. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 igen a nők szaglása érzékenyebb, főleg ha nem dohányzik, és nincs orrsövényferdülése! 🙂
2022. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb a nők szaglása, de ha én nő lennék, akkor bizonyos kellemesebb szagokra, nem lennék olyan finnyás, ezzel nyugtatom magam. Ami nekem nagyon kellemetlen, az a tipikus ázott kutyaszag, mandarin és petrezselyem, valamint a döglött halszag, csótányírtó, valamint poshadt esővíz szag!
2022. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8

Nem véletlen, hogy a pénzt is jobban kiszagolják a pasik zsebéből:DDD

2022. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 na ez is egy undorító tényező, mint amiket felsoroltam szagok, a 8-as válaszomban! 😀😀😀
2022. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!