Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavar ha munkakozben allandoan...

Zavar ha munkakozben allandoan beszelnek korulotted es nem tudsz rendesen koncentralni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés, mert dolgoztam már telefonos ügyfélszolgálaton, ahol volt olyan, mikor a 30 operátor egyszerre beszélt, és nem zavart. Viszont pár éve itthon dolgozom, és legtöbbször még a rádiót sem tudom hallgatni mellette, mert nem tudok figyelni.
2013. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akkor már sz általánost nem tudtam volna elvégezni,mert itthon is mindig van valami.
2013. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos feladatoknál igen. Például ha hosszabb szöveget kell értelmesen megfogalmaznom.
2013. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Engem speciel nagyon tud zavarni,pld. amikor én gépen dolgozok és közben pár kolléganő harsányan tárgyalja hogy ki-mit sütött főzött a hétvégén akkor képtelen vagyok koncentrálni.
2013. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha munkahelyen, melós társaságban dolgozok akkor nem, meg akkor általában olyan a téma is ami passzol.


Amikor szobatársamhoz feljön a fél családja, és mellettem beszélik meg életük minden jelentéktelen kis sz..rságát, amihez nekem semmi közöm, mégis hallom, az kifejezetten zavar.

2013. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélnek körülöttem az nem zavar, de amikor a jobb oldalamon ülő kolléga próbál a bal oldalamon ülővel ordibálni hogy ki kinek az ebédjét ette meg akkor már szétültetem őket hogy azért mégsem óvodában vagyunk.
2013. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jikanv ***** válasza:
0%

Egyaltalan nem zavar, de ha teged igen, akkor neked nem szabadna olyan helyen dolgozni ahol esetleg donteseket kellene hoznod, mert nem vagy megfelelo arra a munkakorre.


Keress valami konyvtarosi munkat, vagy kubikos munkat ahol nem kell gondolkodni sokat.

2013. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem különösebben. Bár zavaró tud lenni, főleg akkor amikor számol az ember.

Nálunk állandóan átjáróház van, de ha akarod, ki tudod kapcsolni magad, mert kicsi jobban koncentrálsz vagy szólsz, hogy "legyetek kedvesek kint trécselni"


Azert nem várható el minden munkahelyen, hogy mindenkinek saját zárható irodája legyen

2014. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, ha körülöttem beszélnek, az viszont igen, ha én dolgozom (dolgoznék), a kolléganőm pedig egyfolytában dumál hozzám és még a lapot sem veszi.
2014. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hosszúhajú ***** válasza:
fura, mert régen egyáltalán nem zavart, csak ahogy öregszem kezdek rigolyásabb lenni. valószínűleg mire nyugdíjas leszek, mindenért mérgelődöm majd...
2014. jan. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!