Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Instagramon csak a lúzerek...

Instagramon csak a lúzerek rejtik le a kedvelések számát a képeiken? Te lerejted?

Figyelt kérdés

Én sose fogom lerejteni.. jön egy képemre 400-500 kedvelés is akár, nincs mit titkolnom. Gondolom csak az ilyen 50 lájkos lúzerek rejtegetik.

Mit gondolsz erről?



2022. júl. 19. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg pont azok rejtik el, akiknek sok like érkezik, de nem ezzel akarnak vagizni. Legalábbis az általam követetteknél ez a helyzet. :)
2022. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mondok egy újat! Instagramot a lúzerek használnak.. mit gondolsz?
2022. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert a kevés pozitív visszajelzés sokak számára komoly pszichológiai nyomást jelent. Vannak olyan emberek, akik nem a like alapján ítélnek.
2022. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom.. #1 én pont fordítva látom. Kb az összes “influencer” láthatóan hagyja.

#2 egyéni vélemény, elfogadom.

#3 jogos felvetés. Talán ez a lúzer kifejezés kicsit erős volt.

2022. júl. 20. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az igazán luzereknek instagramja sincs.
2022. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"csak a lúzerek rejtik le ... Én sose fogom lerejteni.."

Ezt te tényleg így mondod? Ha igen: mi a különbség a lerejteni meg az elrejteni között?

2022. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, lerejtem, lúzer vagyok, bocsi. :)
2022. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése: én elrejtem, mert nem instacsászár akarok lenni, nem ez az életcélom. Ellenben biztosan több pénzem van, mint neked, saját sikeres vállalkozásom is van, rengeteg megtakarítással, és szép karrier vár rám. Aztán most hogy itt a világvége, akinek nem volt tartaléka, az már jajveszékelhet vagy veheti fel a hiteleket... nekem nem kell.

Szóval, akkor ki is a lúzer? :)

2023. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Instagram lájkokból csak a legfelső 1% él meg...
2023. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!