Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszél másabbul az...

Miért beszél másabbul az ember például egy orvossal?

Figyelt kérdés
Elmegy az ember tankolni, aztán kiakad a benzinkurasra, hogy miért kéri el a forgalmit, vagy bármi más miatt. A kasszással is vitatkoznak, ha úgy hozza a helyzet, és egyéb, hasonló kaliberű személyekkel. Ha valaki doktor, akkor pedig másabbul állunk hozzá. Egy orvosnál másabbul viselkedünk. De lehet valaki a jog doktora is, ő hozzá is másabbul állunk.

2022. júl. 20. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert kiszolgáltatott vagy, életed, a sorsod forog kockán.
2022. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdek
2022. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert úgy érzed, az orvos, jogász stb. feletted áll. Plusz benzinkutat gyorsabban találsz másikat, mit orvost. Mondjuk én nem állok le vitatkozni senkivel
2022. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én nem érzek senkit se felettem se alattam.
2022. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Tenyleg? Akkor te egy ritka kivétel vagy, 4. Bár kizartnak tartom, hogy ugyanúgy beszelnel mindenkivel
2022. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én elsősorban mindenkit embernek tekintek, így nem viselkedem másképp az orvossal sem mint a benzinkutassal, azaz mindkettőnek megelőlegezem a tiszteletet, de ha a helyzet úgy hozza, ugyanúgy ki tudok akadni az orvosra is és ha kell, beleállok a konfliktusba. Nem vagyok az a hajbókolós stílus..
2022. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Hát na az érzés és a beszéd 2 külön dolog nem érzem , hogy egy orvos egy hajléktalannál értékesebb ember lenne- ember=ember ettől függetlenül nem fogok egy hajléktalantól elvárni hogy megműtsön ezért nem beszélek ugyanúgy.
2022. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fogom*
2022. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
A benzinkutas tőled függ, te viszont az orvostól függsz.
2022. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Ezeket a szavakat amúgy honnan szeditek, hogy "másabbul"???

Másképp.

2022. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!