Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy tetszek...

Miért érzem azt, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Semmi konkrét jelet nem ad, de egy nagyon erős megérzésem van, hogy tetszek neki.

Ilyeneket csinál:

néz, amikor nem figyelek és amint rápillantok, akkor tartja a szemkontaktust

néha mintha tükrözne, pl. elfordulok valamerre és ő is azonnal arra néz

volt már, hogy elég közel állt meg mögöttem

Szerintem ezek nem konkrét jelzések, de jött egy ilyen érzés és azóta feltűnnek az ilyen apróságok. Mi lehet az oka, hogy ezt érzem?



2022. júl. 20. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
csak udvarias
2022. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Közel állni máshoz udvariasság?
2022. júl. 20. 22:40
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Hozzád szólt màr?
2022. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Végül is csak közelről tud megbúbolni!
2022. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen. Először tárgyilagos volt, aztán egy kollégánk mondott valamit, akkor összemosolyogtunk. Aztán mintha figyelt volna, vagyis amikor pakolásztam, akkor figyelt, szóval annyit láttam, hogy megállt és a szgépe mögül néz. Amikor felálltam, akkor nem sokkal ő is.
2022. júl. 20. 22:49
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
beképzeled. csak hasonló a munkátok ezért.
2022. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy érdekled.

Hívd el valahova, akkor kiderül.

Vagy vegyél neki valamit.

2022. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Olyan érdekes, mert beszéltem erről a barátnőkkel és nekik is teljesen más reakciójuk volt. Egyikőjük szerint küldi a jeleket, amiket én tudat alatt érzékelek és azért van ez a megérzésem, a másik szerint ezekből nem kéne még következtetni semmire, csak normálisan viselkedik. Ti is mást mondtok. Nem tudom, még jobban összezavarodtam.
2022. júl. 20. 23:17
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már volt olyan is aki csak bámult, el sem mosolyodott. 6 hónap kellett hogy megszólítson. Egy kemény skinhead gyerek volt, és látjátok, mégis tele gátlásokkal. Még akkor is csak havernak tűnt. Na amikor már nem tágított mellőlem, megjelent mindenhol ahol én, el akartam küldeni (abban a hitben hogy csak haver, ne kontrolláljon), na akkor vallotta be hogy ő szerelmes.
2022. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Mi a probléma azzal, hogy TE szólítod meg?

Egyenjogúság van, leányom... ezért harcoltatok: akkor most használd ki az előnyeit!

2022. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!