Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak akkor érzem jól...

Miért csak akkor érzem jól magam a bőrömben, ha tetszek valakinek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Csak akkor szeretem magam, vagy érzem jól magam, ha valaki megbámul, megdicsér, szépnek lát, stb. Másképp nem. Ez miért van? Kiskorom óta ilyen vagyok. Miért vagyok ennyire figyeleméhes, miért függ ennyire az önképem más véleményétől?
2021. ápr. 13. 13:09
 1/5 Zsaklinka01 válasza:
70%

Nem vagy magabiztos nem vagy teljesen tisztában az adottságaiddal ezért csak akkor érzed jól maga ha figyelnek mert akkor tudod, hogy jól nézel ki ezt hívják önelégültségi zavarnak.

Vagy csak figyelem hiányos vagy (igényled a figyelmet) általában ez az oroszlán csillagjegyűekre igaz.

Egyébként normális.

Az is lehet hogy a szüleid nagyon sok figyelmet szenteltek rád és most nem kapsz annyit

2021. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg az önbecsülésed/önbizalmad a nullán van, és ezért.

Ha nem ez a helyzet, akkor sima felszínesség.

2021. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

A nők nagyrésze ilyen, nincs evvel gond.

Sokféle nő van, számomra legfurábbak azok, akik inkább elcsúfítják magukat, meg inkább a föld alatt mennének, csak ne lássa őket senki.

2021. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos pontos választ adni nem tudok, ellenben jó szívvel ajánlom Tari Annamária könyveit, különösen a Generációk online című könyvét. Régen olvastam már, de szerintem foglalkozik ezzel a témával is.
2021. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A figyelemhianyos nem azt jelenti kis etnikum:D
2021. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!