Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok. Van egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok. Van egy srác akinek úgy látom, hogy tetszek. Nem sokszor találkoztunk de valami van köztünk, úgy érzem. A srác 24 éves. Mit gondoltok ez belefér még vagy csak arra kellenék amit nem tennék meg vele?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi vagy te még hozzá. Ne álmodozz.
2018. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Épphogy elég nagylány vagy, ha tetszik neked és viszont, lehet belőle kapcsolat. Én 16 voltam, amikor a mostani párommal összejöttem (10 éve), ő meg 21 volt.
2018. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Ha bejössz neki, akkor valami nincs rendben nála... ezt nem ellened írom, lehet hogy tök normális vagy meg minden, de az a felnőtt ember, aki egy iskoláslányra hajt rá, enyhén defektes szerintem. :D
2018. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1.válaszoló. Baromira úgy vetted le, mintha én lennék az aki ráhajtott és nekem tetszene. Külsőleg nekem nem jön be, ami megfogott az a belsője. Nagyon rendes és aranyos volt velem. Pár hónap múlva 18 leszek de én is kicsit óckodom ettől mivel úgy gondolom, hogy túl sok az a 6-7 év😞 de nem tudom. Ha próbálkozik mindenképpen utasítsam el?
2018. szept. 17. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Jaj nekem, ezért ne írjak soha kistinik kérdései alá, mert egyszerűen képtelen felfogni még az egyszerű tő mondatokat is, és átformázzák úgy, ahogy nekik tetszik.


Kislány, hol írtam azt, hogy te hajtottál rá?

A kérdésből egyébként az derül ki, hogy igen, neked tetszik, mert szeretnél vele kapcsolatot létesíteni. Pont. Máskor akkor tanulj meg minden információval telve kiírni egy kérdést. Remélem nem fogja meghaladni a képességeidet.


Tanulj már meg mondatokat értelmezni, könyörgöm. Ne álmodozz, hogy ebből bármi is kialakul, egy 24 éves nem fog egy kislánnyal komoly kapcsolatot létesíteni.

2018. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem baromira normálisan kérdeztem és válszoltam. Teljesen úgy jön le, mintha én hajtanék rá. És nem is ez volt a lényeg. Kérdésre választ vártam csak azt hittem hogy normálisan is lehet válaszolni. Annyi elég lett volna ha így gondolod, hogy “szerintem túl sok nincs esély.” De gratulálok. Szerintem ez nem engem minősít hanem téged😉
2018. szept. 17. 14:45
 7/11 anonim válasza:
100%

Köztünk is kicsit több, mint 6 év van. :)

Én 23, Ő 30...

Naés?!

Együtt élünk, a gondjainkat orvosoljuk és kész. És én se voltam nagyon-nagyon sokkal több, mint te, amikor megismertem (19 voltam).

2018. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
#1-es olyanról hallotál már hogy valaki érettebb tud lenni 17 évesen meg akár még fiatalabban mint jó sok felnőtt?mert ez így van ha ők összeillenek és úgy érzik jó lenne együtt miért ne?
2018. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Minden kis tini azt hiszi magáról, hogy érettebb a koránál, hogy ő mennyire felnőtt, de ez hazugság. Se értelmileg, se érzelmileg nem fejlettek.

2018. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én pont hogy nem gondolom magam érettnek. Sőt néha igazán gyerekes tudok lenni. A srác pedig nem valami érett a korához képest. Persze biztos éretebb valami szinten mint én, de hogy mindenkire ráhúzod a mai tini lányok tulajdonságait. Grat👏🏻
2018. szept. 17. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!