Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » M.ásnak is volt gyerekkorában...

M.ásnak is volt gyerekkorában gyakran deja vu érzése?

Figyelt kérdés
Kisgyerek koromban gyakran, amikor valami történt akkor volt egy olyan érzésem, hogy én ezt már egyszer megéltem. Megtörtént a dolog és emlékeztem, hogy egyszer már megéltem ezt és akkor is ugyanezt mondták és ugyanott ült/állt mindenki. De ez iskolás koromra elmúlt. Másnak is volt ilyen kisgyerek korában?
2022. júl. 20. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó párszor. De, olyan is volt, hogy konkrétan emlékeztem 1-1 jelenetre, mert megálmodtam és előre tudtam, hogy mit mond a másik. Fura, mert nem szeretem, amire nem tudok logikus magyarázatot.
2022. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gagexbabexx ***** válasza:
Igen, de néha még most is van. Bár mostmár elég ritka.
2022. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekként rengetegszer volt ilyen, viszont most, felnőtt fejjel is elő-elő tud fordulni, de már korántsem annyira sokszor.
2022. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig nagyon sokszor van ilyen. Eleinte nem értettem mi ez, emlékszem, mondtam a szüleimnek már kb 7-8 évesen is, hogy ez már egyszer megtörtént. Nagyon fura érzés amúgy, még mostanában is nagyon kellemetlen tud lenni.

Jelenleg sofőrként dolgozom, sokszor, mikor új címre megyek olyankor van olyan érzésem, hogy én már jártam itt, pedig nem.🤦‍♂️

2022. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:
Gyerekként előfordult néhányszor,felnőttként alig.
2022. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!