Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem miért...

Csak én nem értem miért vannak ennyire kiakadva a szülők ezen?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik 2022 nagy őrülete lett a huggy wuggy plüss, mindenhol árulják és veszik a kölköknek. Ha valaki lemaradt volna, ezekről beszélek: [link]

Már a rendőrség is meg egy iskola igazgatója is foglalkozott vele hogy ilyet hogy lehet adni a gyereknek, eltorzul tőle a személyisége, szorongani fog, stb. Mivel a játéknak plüss fogai vannak, és arról énekel hogy addig öleli a gyereket amíg meg nem hal. Na most szerintem teljességgel a szülő felelőssége hogy 1) nézzen utána mit vesz meg a gyereknek 2) mérlegelje hogy ez az ő porontyát hogy befolyásolja. Én pl másodikos koromtól egészen felsős koromig imádtam mindent ami horror. 4-en az osztálytársaimmal minden infó órán ha szabad foglalkozás volt összeültünk szellemes videókat nézni, japán legendákat kutatni, suli után ment a szellem vadászat és a horror játékok. Úgyhogy mi imádtunk volna egy ilyen figurát. De volt olyan osztálytársunk aki ötödikben sem mert elmenni egyedül pisilni mikor a suliban aludtunk. Róla elhiszem hogy szorongott volna tőle. Szóval szerintem nem a játék a hibás, hanem a szülő aki megveszi egy olyan gyermeknek akinek nem való.



2022. júl. 21. 06:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Mi a kérdés?
2022. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert ronda és drága.
2022. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Mások véleményére vagyok kíváncsi a témával kapcsolatban.
2022. júl. 21. 07:11
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Én azt gondolom, hogy nem csak a szülőnek, de sok esetben a gyereknek sincs gőze róla, mi ez a baba. Divat és kész.
2022. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Számomra is ijesztő az a cucc kinézete, a gyerekeimnek meg vicces... Nincs nekik egyébként, de ha lenne sem lennék úgy oda ahogy sokan, erről is tudják, hogy egy kitalált valami - akkor már Szilva dadustől is tiltani kéne, mert mi van ha berág és békává változtat... Na meg a jó kis népmeséink is tele vannak erőszakkal...
2022. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak Te nem érted miért vannak a szülők ennyire kiakadva ezen.
2022. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Butaság, fura értékrendű emberek veszik meg az ilyen csúnya játékokat.
2022. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez itt a reklám helye?


"Úgy tűnik 2022 nagy őrülete lett..."


Akkora nagy őrülete lett az évnek, hogy én pl. nem is hallottam róla. Most már tudom, micsoda, mivel te reklámozod itt. A magyarországi forgalmazó marketing-igazgatója vagy?


Nem, ezután sem fogom megvenni a gyerekeimnek.

Van ezer és egy plüssük, ami nem zenél és nem énekel, csak úgy egyszerűen ölelgetni lehet őket. Azok teljesen megfelelőek. Ha néha veszünk még egyet, azok is hang nélküliek.

2022. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem ronda, nekem tetszik. Kettőt vettem belőle.
2022. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Követem a Poppy playtime játékot meg az azzal kapcsolatos híreket.


Alapvetően egy horror játékról beszélünk és ezen játékokról szól.

Ha most ezt megcsinálják irl azzal mi a baj?


Ez nem gyerekeknek van gyártva

2022. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!