Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen lányról...

Mit gondoltok az ilyen lányról? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akinek barátja van. Viszont a barátja háta mögött viccből flörtölget máshol fiúkkal. És elintézi annyival, hogy csak viccel, viszont a fiúk meg komolyan veszik és azt hiszik, hogy tènyleg van esélyük nàla. A csaj ugyanis nem beszél nekik arról, hogy van pasija, így persze, hogy komolyan veszik. Na mindegy, nem is ez a lènyeg bár ezt is elég gerinctelen húzásnak tartom, hogy a pasija háta mögött csinálja ezt akit àllítólag annyira szeret, meg így viccelődik, nekem erre nem vevő a humorérzékem. De a lényeg, hogy rànyomult az én fiúmra és vele is elkezdett viccből flörtölgetni. Tudja, hogy ő velem van, de akkor is csinálja. A barátom persze nem flörtöl neki vissza, de a csaj nem veszi a lapot. Ez így nekem nem fér bele. Semmi közöm hozzá, hogy a csaj kivel jàtszadozik a pasija háta mögött, de ne az èn fiúmmal, mert ahhoz igenis közöm van. Olyanokat mond, hogy össze akar vele melegedni, meg szexuális utalásokat tesz neki. Jogosan vagyok kiakadva a làny viselkedésén? Mit tegyek egy ilyennel, hogy leálljon? Màr szóltam neki, de csak röhög rajtam, szerinte túl komolyan veszem, mert ő csak viccel. Ezek utàn azt sem szeretném, hogy a fiúmmal csak barátok legyenek (mert amúgy azok, privàtba is szoktak beszélni), nem bízom a csajban, kitudja az én hátam mögött mikor repül majd rá, vagy lehet már megtette.

2021. szept. 23. 08:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan vagy kiakadva, de a pasidnak kellene leállítani. Az pedig, hogy a hátad mögött mikor repül rá, nem csak a csajon múlik, tudod, mindenhez két ember kell...
2021. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Ha írkál is, azt lefotóznám és elküldeném a pasijának.
2021. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%

Kicsit elbeszélgetnék a ribivel két haj húzás közt, hogy leszarom, hogy kivel szégyeníti meg a pasiját, de az enyémről qrva gyorsan szálljon le, mert nem vicces amit csinál.

Az ilyenek vannak általában a legjobban kiadva, ha kiderül, hogy az ő pasijukat is fűzögeti valaki. Jah és a párommal is elbeszélgetnék, hogy állítsa le ő is a csajt és egyértelműen jelezze neki, hogy nem vevő a "vicceire".

2021. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is egyszer meg kéne tépned a csajt, ha nem ért a szép szóból. És tényleg, a barátod ne barátkozzon ilyen jellemtelen alakkal.
2021. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Megkérném a páromat, hogy törölje ki azt a lányt az ismerősei közül a fb-on, vagy máshol, és szólnék a lány párjának is, hogy tudjon róla, milyen a társa.
2021. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%

Nekem fiúként ilyen barűtnőm volt, aki gátlástalan és az volt a mottója "a változatosság gyönyörködtet".


Vannak lányok akik ilyenek.

2021. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Xddd vicces vagy utolsó. XD De inkább maradtál volna csendben, mert semmit nem tudsz. Ha valaki én aztán nem vagyok jellem, pont én vagyok mindig a hirtelenharagú aki mindenkit kioszt már a legapróbb dolgok miatt is, meg van aki megszólalni se mer a közelemben mert fél, hogy kiakadok. És egy szóval nem írtam, hogy a barátnőmről van szó, bocs, de eléggé sértő, hogy szerinted én ilyenekkel barátkozok. Hosszú sztori, nem ìrom le hogy kerültem a csajjal össze mert semmi köze a kérdéshez. A válaszomat megkaptam köszke. :)


Igazából csak a véleményetekre voltam kiváncsi, hogy csak én toltam túl a dolgot (ahogy sok mindent túlreagálok én a "gyenge jellem" utolsó szerint, hàt ezen még mindig szakadok XD) vagy jogos volt a reakcióm. De ez hetekkel ezelőtt megoldódott ez az ügy, a barátom amúgyis összeveszett a csajjal, állítása szerint már nem is beszélnek semmilyen formában. És a csajt netről ismertük, személyesen nem is találkoztunk vele soha, se én, se a barátom, szóval megtépni sajnos nem tudtam volna pedig nagyon szívesen kopasszá tettem volna a ribit. :D De neten összeveszett a barátommal a szemem láttára, úgyhogy azóta nem beszélnek. De attól még érdekelt a véleményetek a témával kapcsolatban és örülök, hogy igazat adtatok nekem. :)

2021. szept. 24. 21:32
 8/41 anonim ***** válasza:
38%

Gondoltam,hogy tizenévesek lehettek...



De amúgy a problémád megoldódott több hete,kész ennyi! :D


Vagyis így: XD

2021. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Te meg így a válaszaid alapján: 🤡🤡🤡

Na puszi életem. Xd

2021. szept. 24. 22:37
 10/41 anonim ***** válasza:
11%

Emberek jól nézzék meg a 14-es válaszolót, ő az a tipikus gyakoris élettelen senki akivel tele van ez az oldal, mert otthon rohad egész nap a gép előtt, semmi dolga, se barátai, és ráér feljárni provokálni az embereket, meg minden kérdés alá muszáj írnia úgy, hogy senki nem kérdezte a véleményét. ;)

Kérdező ne is törődj vele, te megkaptad a válaszodat, normális válaszokat kaptál, az ilyenek meg forrjanak a saját levükben ha ez az egyetlen örömük csóriknak akkor hagyd meg nekik ezt az örömöt. Most biztos jobban alszik majd a drága válaszoló, hogy ezt az életbevágóan fontos infót közölte. :D

(amúgy jó, hogy beküldted nekünk, mert jót röhögtünk xd)

2021. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!