Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember/társaság vagyok?

Brokengirl kérdése:

Rossz ember/társaság vagyok?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta nekem maganyosan érzi velem magát, mert barki mondd nekem valamit egy szavas válaszokat adok sokszor megcsak nem is adok valaszt. Ha pl kocsiban ulunk en inkabb a tájat bámulon. Mindig elvagyok a sajat vilagomba. Ezen lehet valtoztatni? Ha oda is figyelek ra sokszor elmennek a fulem mellet a dolgok,es nehezen tudok temat felhozni.nagyon rosszul erzem magam ezek miatt szeretnek valtoztatni ezen :(

2022. júl. 22. 03:19
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Neked van párod:) és magányos vagy? mit mondjon az akinek az sincs?
2022. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem a nagy Ő akivel együtt vagy

1ev és szakítani fogsz, vagy a srác veled

2022. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam magányosan xd olvasd el mégegyszer
2022. júl. 22. 12:34
 4/6 anonim válasza:

Teljesen megértem. Hasonló cipõben jártam. Engem ritkán halgattak meg és válaszai sem voltak hasznosak. Én ugye a párod felöl ismerem a helyzetet. A te személyiséged ilyen. Gondolom kicsit szétszort is vagy.

Ha spontán nem megy, akkor tanácsom elaö körben az, ha tudod és remélem tudod mit szeret, milyen témákat kedvel, készülj egyböl fel. Kicsit hülyén hangzik, de ö ezt értékelni fogja. Mert megpróbálod!

Az hogy ha figyelmetlen vagy és a füled mellett elmegy mert a tájba vagy esve, akkor ezen nem túl sokat fogsz tudni tenni. Ön uralom, fegyelmezetség, türelem és nyitott lélek. Ezek kellenek és hogy ezeket elsajátitsd, hosszú idö kell.

Próbáld meg, hogy figyelmes vagy és ellre készülsz egy kis témával amit szeret. Néha néha, nem minden alkalommal. Remélem segithettem egy ici picit.

(Elnézés a helyesírási hibákért, a kapkodo szórendekért, csak tanácsot adok)

2022. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos szavakat, nagyon értékelem hogy végre kaptam érdemleges választ, minden erőmmel azon leszek hogy a legyen mit hozza szólnom. Koszonom szepen! Tudnál meg a kapcsolatotokrol beszelni? Vegul ezmiatt mentetek szet?
2022. júl. 24. 00:22
 6/6 anonim válasza:
Szívesen! Örömmel segitettem!
2022. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!