Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket hány ember "utált"...

Titeket hány ember "utált" már, hányan voltak, akik nem kedveltek/kerülték a társaságotokat/rossz véleménnyel voltak rólatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
4 fő
2013. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban 3-an is megvertek napi szinten. Szerintem ők nem kedvelhettek.
2013. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, jelenleg egy emberről tudok aki nyíltan nem kedvel, a többiek vagy kedvelnek, vagy semleges vagyok számukra, vagy lehet hogy titokban utálnak. :D
2013. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem mindenki szeret :D

Vagyis nem tudok senkiről, aki utálna, vagy kerülne. Rossz véleménnyel vannak rólam páran, de ők nem ismernek személyesen.

Én mindig segítőkész, barátságos vagyok mindenkivel, (perswze normális kereteken belül) általában visszafelé is ezt kapom.

2013. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haaat... Altanos iskolaban kb. Az egesz osztalyom meg meg azoknak a baratai/rokonai.. Sokszor elofordult hogy szamomra teljesen ismeretlen gyerekek kezdtek el lokdosni. Nem birtak mert kituno tanulo voltam, sok versenyt nyertem (amit a tanarok eloszeretettel ujsagoltak el minden oran..) es csendes voltam meg szegyenlos. Minden nap beszologattak, ki akartak gancsolni a folyoson, fenyegettek hogy megvernek, parszor meg is tettek... Barmit mondtam, csinaltam mindig csesztettek erte.

"Jajj mivan mar nem is orulsz hogy otost kaptal?!" Nem mertem meg mosolyogni sem mert akkor azert szoltak volna be. Depresszios lettem, gyuloltem magam, gyuloltem oket. A morcos fejem miatt meg bekepzeltnek tartottak. Kikozositettek. Utaltam iskolaba jarni.



Szoval jah, kb 60+ ember... XD

2013. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!