Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért tukmálnak...

Egyes emberek miért tukmálnak rá a másikra olyat, amit az nem szeretne? Miután az illető megmondta szépen udvariasan, hogy nem szeretné, akkor miért mondja azt a győzködő, hogy márpedig csakazértis? Mit lehet mondani ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy NEM, meg újra, hogy NEM, illetve ott hagyod, nem maradsz mellette.

Habár nem ártana tudni, miröl is van szó konkrétan

2022. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem érti, hogy nem? (rokon)
2022. júl. 22. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

MIRÖL VAN SZÒ???

Amíg nem írod le, addig nem lehet többet mondani, mint amit az elsö írt - megmondod neki, hogy nem és otthagyod.

2022. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan kultúrában élünk ahol illik visszautasítani párszor valamit még akkor is, ha mindketten tudjátok hogy szeretnéd a dolgot, és a végén elfogadod.


Pl "kérsz egy kis sütit?"

"jaj nem köszönöm otthon már ettem"

"biztos nem? nagyon finom"

"áh dietazom is, nagyon nem kéne"

"de nagyon finom, legalább kóstold meg"

"na, egye fene, néha belefér"

2022. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem a kérdést, hogy valóban nem szeretném az adott dolgot, nem csak kéretem magam. És nagyon idegesít, hogy hiába mondom el többször szépen, hogy nem szeretném, az a vége, hogy de csakazértis úgy lesz, hogy rájöjjek, hogy az nekem jó. Az mellékes, hogy korábban már megpróbáltam és rájöttem, hogy az nekem nem jó.
2022. júl. 22. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Nem szeretném. Vége a beszélgetésnek, szia!"
2022. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!