Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy 30 èves...

Miért van az, hogy 30 èves koruk/gyerek utàn, a nők nagy rèsze nagyon elhízik?

Figyelt kérdés
kövèrsèg
2022. júl. 22. 15:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%

És a férfiak miért? Náluk még a gyerek sem indokolja. Ráadásul magasabb a tesztoszteronjuk és alacsonyabb a zsírsejtszámuk, gyorsabb az anyagcseréjük, mint a nőknek...


Egyébként én tartom a súlyom 14 éves korom óta, már 1-2 kiló pluszt is komolyan veszek, mert tudom, milyen könnyű megnöveszteni egy problémát ezekkel a tagadásokkal. Mondjuk én kislány korom óta sportolok, így kb csak az étrendemtől függ, hogy egyben maradjak.

2022. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Mert ami kaját meghagynak a kölykök,nem dobják k,hanem megeszik.
2022. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#21 Ebben is teljesen igazad van. Tesóm, mióta apuka, kb 10 kilót hízott. Pedig, jól főz. Viszont, tésztát eszik mindig.
2022. júl. 22. 21:21
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nem rendeződik vissza a hormonháztartásuk alapszintre - és ez hat ki arra, hogy küllemüket érintő előnytelen irányú változások kezdődnek meg a szervezetükben.
2022. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

"nem rendeződik vissza a hormonháztartásuk alapszintre "


Aham, persze. Inkább fogalmazzunk úgy, hogy semmit se tesznek azért, hogy a szülés előtti alakjukra visszafogyjanak.

2022. júl. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért, korral lassul is az anyagcsere, ezt azért ne rójuk fel, plusz kialakulhatnak betegségek, pl. cukorbetegség. A többi igaz.
2022. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!