Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy sima baràtsàgba menyire...

Egy sima baràtsàgba menyire fèr bele a bókolàs?

Figyelt kérdés
Tehàt egy fiú làny baràtsàgba, ès nem szexuàlis bókokra gondolon. Menyire szokàs ez nàllatok, vagy mennyi ilyen bókot kaptok egy baràttól, aki ellenkező nembe tartozik?
2022. júl. 25. 06:07
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
17%
Nàlam pl semennyire.
2022. júl. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Attól is függ, hogy mi lenne a cél?


Nálam már szinte semennyire. Mérgezésem lett a "bókok"-tól, mert olyasvalakitől kaptam rendszeresen, aki sosem volt őszinte igazán semmiben.


Arra vigyázz, hogy tapintattal közeledj valaki felé és apránként! Ne ajtóstól ronts a házba!


Melyik nemhez tartozol és hány éves vagy?

2022. júl. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

21/l


Van egy baràtom, ès kedves bókat mond. Nem egy huzamba, hanem pl talàlkozunk, ès úgy köszön, hogy tesz bele egy bókot. Vagy beszèlgetès közben, mond valamit. De felèm sose mondott kètèrtelműt, amit fèlre lehet èrteni...

2022. júl. 25. 06:29
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Azon gondolkodom, ha - téged idézlek - "felèm sose mondott kètèrtelműt, amit fèlre lehet èrteni..." , akkor egyáltalán miért merült fel benned bármi ilyesmi.


Ezt én nem húznám, nyújtogatnám egy percig se tovább, rákérdeznék, hogy te Pisti [Pisti helyére az illető neve helyettesítendő be], miért mondogatsz nekem ilyeneket? Tán csak nem tetszem neked? (és ha neked nincsenek hasonló érzéseid, akkor azt is megmondanám ott, akkor, helyben.)


Lehet összetöröd a szívét, de semmi értelme áltatni... én így gondolom (aztán biztos lesznek majd százan, akik lepontoznak)

2022. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Bókolni bárkinek lehet.

"jól áll ez a szemüveg"

"tetszik az új frizurád"

"olyan ügyes vagy, hogy ez sikerült"

"biztos tetszeni fogsz Móninak, imádja a szép szemű srácokat"

"huhh, bátor vagy"

"te mindig meg tudsz nevettetni"


stb.

Nálam belefér, hogy bárkinek bókoljak.

2022. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4# szerintem korrekt hozzàszólàs volt, nem hiszem, hogy le kellene pontozni...
2022. júl. 25. 07:44
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

5: A kérdező a helyzetet ugyan leírta, de a konkrét bókot nem.

De ha sorozatban teszi, akkor én rákérdeznék.


Kérdező: van az illető srácnak/pasinak/fiúnak/férfinek párja/felesége/szerelme? Ha igen, akkor még cikibb/durvább a helyzet, de én mindenhogy rákérdeznék.

2022. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, nincs kapcsolatban, èn se vagyok abban.
2022. júl. 25. 07:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoktak bókolni a férfi barátaim. Semmi extra, csak amit feljebb írtak, jó a ruhám, jó a hajam, stb. Szerintem ez kedves dolog és nem kell feltétlenül többet látni bele.


Soha senki nem próbálkozott senkinél, sok éve vagyunk barátok. (3 ffi és én nő a társaság, nekem férjem van, egyiküknek felesége) Én is megdicsérem őket, mikor csinosak.

2022. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól kell csinálni, udvariasan és kedvesen, és akkor szerintem belefér. Nem szabad zavarba hozni az illetőt, meg persze nem kell szexista megjegyzéseket tenni.


De mindenkinek jól jön egy kis önbizalomfröccs, erősíti a barátságot, kifejezi, hogy észreveszel apróságokat, hogy odafigyelsz, értékeled a másikat.

2022. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!