Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmerjem -e lépni ezt a lépést?

Megmerjem -e lépni ezt a lépést?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretnék beszélni a dologról konkrétabban, de egy olyan dologról van szó, ami az én életemben jelentős minőségjavulást hozna, sőt gyakorlatilag a teljes életemet megváltoztatná, pozitív irányba.


Viszont ha meglépném, valószínűleg ezzel megbántanám a hozzám közeli tartozókat, leginkább a családomat, vagy nem értenék, miért hoztam ezt a döntést, viszont az én szemszögemből pedig nagyon pozitív lenne.


Már régóta tervezem ezt a lépést meglépni, gyakorlatilag csak a családom reakciója tart vissza.


Köszönöm a válaszokat.


2022. júl. 25. 17:39
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Hagyd ott végre az alapítvànyi sulit!!
2022. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Értelmetlen rebuszkerdesre n3m lehet tanacsot adni.
2022. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Sugarbaby leszel?
2022. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, Sugardaddy
2022. júl. 25. 17:54
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Sok sikert a nemátalakító műtéthez!😆
2022. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Költözés, külföldre költözés, munkahelyváltás? Ilyesmi jutott eszembe. Lépd meg nyugodtan. Egy életed van, saját magadnak akarj megfelelni, ne a családodnak!
2022. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Meg fogod bánni ha prostinak állsz. Lehet könnyű pénznek tűnik , de nem az..
2022. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elárulnád, hogy miről van szó? Mert azért tényleg nem mindegy. Magadnak akarj megfelelni, ne másnak. Beszéld meg a családoddal, hogy mi a helyzet.
2022. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Ádám te vagy az?

Már mondtad nekem is a plasztika műtétet, menj akkor és csináltasd meg. Kit érdekel? Te dolgod.

2022. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg a családdal, hogy miért szeretnél külföldre költözni, mondd el őszintén, hogy mik a szempontjaid, neked miért lenne jobb és nagyon sokat segítenének, ha támogatnának. A kommunikáció kapukat nyit meg.
2022. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!