Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megmerjem lépni?

Megmerjem lépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon régóta szeretnék kimenni Svájcba, 1-2 év múlva tervezem. Asztalos vagyok, néhány év szakmai tapasztalattal rendelkezem. Próbálnék a szakmámba mégtöbbet tanulni és fejlődni, ezért is gondolkodok rajta, hogy megpróbálom nyugatabra is. Mennyire lehet esélyes a szakmámban elhelyezkednem Svájcban? Jelenleg 25 éves vagyok.

2020. okt. 26. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudással jó esélyeid lennének.
2020. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán meglépném.
2020. okt. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól beszélsz németül?
2020. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondhatni igen, mindig is azt tanultam, meg fejlesztettem, a Nyelvvizsgát 1x próbáltam utána hagytam a fenébe. Szakszavak mennek illetve közepes társalgási szinten.
2020. okt. 28. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod megbánni, amit megtettél, amit nem, arról meg majd később gondolkodhatsz, hogy mi lett volna, ha? Szóval simán próbáld meg, ha nem jön össze hazajössz. Asztalosként nem lesz problémád a megélhetéssel.
2020. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen szépen mindenkinek! :)
2020. okt. 28. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Értesz a CAD Programozáshoz? Mert annélkül meg de próbáld!
2020. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!