Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elon Musk-nak milyen elmebeteg...

Elon Musk-nak milyen elmebetegsége lehet, hogy azonnal gyereket akar minden nőtöl, akivel csak egy rövid időre kapcsolatra lép ?

Figyelt kérdés
Van már vagy egy tucat gyereke 4-5 nőtől, akikkel csak pár évig vagy még rövidebb futó kapcsolata volt. Ebből úgy tűnik, hogy a kapcsolat nem fontos számára, csak az hogy rögtön gyerek legyen. Tudom, hogy aspengeresnek mondják, meg látszik is, de nem tudom, hogy ez összefüggne-e a mániákus gyerek csinálással.

2022. júl. 25. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Szeret dugni.

Van pénze ellátni őket.


(Szerintem nem őrajta függ, lehet hogy a hölgyek akarnak gyorsan gyereket a világ leggazdagabb férfiétől.)

2022. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
biztos minél több mindenkire át akarja örökíteni a kimagasló IQ-ját
2022. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Aspergeres
2022. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

@2 "kimagasló IQ-ját"

:D Lol.

2022. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy nagyban leszarja a gyerekeit, mikor Grime-val szétmentek akkor még Texasba is költözött, mert ott a jogok a gyerektartással kapcsolatba kevésbé szigorúak. Szerintem csak szimplán szeret dugni, vagy pedig minnél több nőtől szeretne gyereket, hogy több esélye legyen egy méltó örököshöz.
2022. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmmiféle asperger nincs benne, szimplán csak egy szarul kommunikáló esetlen intro. De nem is ebben jó ő.
2022. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
@7: Annyi mindenről hazudik folyamatosan, miért pont ebben mondana igazat.
2022. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
A világ szerintem jobban jár ha inkább ő szaporodik minthogy te
2022. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy podcast-ban beszéltek róla, ahol megállapították róla, hogy egy ''jól funkcionáló szociopata''.


Nem tudom, ennek mennyi köze van ahhoz, hogy hány nőtől hány gyereke van, erről pont nem esett szó.


Ha érdekel küldök linket.

2022. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!