Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért buta az aki tanul de...

Miért buta az aki tanul de nem ragad meg semmi ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
nem buta, csak az oktatási rendszer egy rakás szar
2022. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, én is ilyen vagyok, szörnyen bosszant, még azt se tudom megtanulni, ami érdekel és szeretem és tudni akarom. :(
2022. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha nagy az IQ-d, akkor gyorsabban tudsz tanulni és könnyebben át tudsz látni komplexebb dolgokat.


Tehát ha nem megy a tanulás, akkor simán lehet, hogy "buta" vagy bár én nem ezt a szót használnám, de szimplán az is lehet, hogy nem tanulsz megfelelően.

2022. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nagyon sok dolog érdekel, de kevésnek érzem magam hozzájuk.
2022. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többségének az intelligencia a tanulmányi eredményekkel egyenlő, vagyis ha elolvasod a tananyagot 2x, megírod a jegyzetet, és ötös a doga akkor okos vagy, ha nem akkor meg hülye. Valójában az intelligencia 8 részre osztható ( [link] linkelnék wikipédiát de azt csak angolul találtam) és ebből lehet valaki 5-ben magas szinten, míg a fent említett tanulás nem megy neki. Rá kell jönnöd hogy te hogy tudsz tanulni, nekem pl hallás alapján megy, ezért mindig hangosan felolvasom az anyagot, vagy videókat hallgatok róla, ha csak magamban olvasom semmi nem marad meg.
2022. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az oktatási rendszeren, IQ-n kívül csak azokat mondanám okosnak, akik valamilyen módon érvényesülni tudnak az életben és előrébb jutnak!
2022. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!