Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Bernáth Odettről...

Szerintetek Bernáth Odettről igaz, amiket mond magáról?

Figyelt kérdés

Állítása szerint 19 évesen két szakmája van (edző és táplálkozási tanácsadó) + érettségi. Gyerekként iskolába járt és táncolt komoly szinten. (Szerintem már ez magaban rengeteg idő). Mindemellett pedig 18 éves kora ELŐTT táncot oktatott gyerekeknek és házaspároknak, és angolt korrepetált. Közben saját weboldala lett, és influencerként is tevékenykedik. Én nem tudom elképzelni, hogy ez ennyi idősen egyszerre hogy lehetséges?

Ja és most vett új lakást, amihez legalább 40-50 millióra lenne szüksége berendezéssel együtt (ha nem többre). Biztos nem a korrepetálásból telt rá.


2022. júl. 25. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nemtudom kiaz de miert ne kehetne igaz
2022. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt még elhiszem hogy 19 évesen van egy szakmája, de az éretségit már nem hiszem el. Azt is elhiszem hogy táncolt, azt viszont nem hiszem el hogy 18 éves kora előtt tanított meg másokat. A weboldala az igaz, az influenszer dolgot is elhiszem, mivel ezek semmihez sem értenek. A weboldalát és a milliomos házát a szülei bőkezüségének köszönheti, mivel saját pénzből nem tudta volna fizetni. A mostani felújításokat is a szüleinek köszönheti.
2022. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem hiszem el, hogy rendes edzői végzettsége lenne. Rengeteg hülyeséget mond, mutat "elvégzett" személyi edzőként. Illetve egy táplálkozási tanácsadónak is rossz. Ezzel kapcsolatban is rengeteg káros dolgot mond.

Terjeszti ő is a sok fitness bullshitet sajnos.

2022. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!