Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak azért megtetszhetett,...

Csak azért megtetszhetett, mert udvarias volt?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi, aki külső jegyeit tekintve abszolút nem az esetem, az összkép alapján mégis nagyon tetszik. Udvarias nagyon. Ennyi elég lenne a tetszéshez?

2022. júl. 26. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igy kezdődött mikor anno a ferjembe beleszerettem😁

Total nem volt az esetem. Annyira nem, hogy mikor megtetszett en magam sem hittem el, hogy tetszik 😅 pedig abszolút nem csunya ferfirol van szo, pusztán elotte es furcsa modon azota se jon be ez a tipus, csak a ferjem😁

De amugy, neha meg tudja fogni a noket egy kis udvariassag, odafigyeles.

2022. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen. A nők vonzalma nem alapul annyira a külsőn, mint a férfiaké. Normális, hogy sokkal inkább vonzódsz, hogy kicsoda ő, mint hogy hogyan néz ki.
2022. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
2. Etesd csak őket ezzel.
2022. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

". A nők vonzalma nem alapul annyira a külsőn, mint a férfiaké."

Szerintem a férfiak sokkal romantikusabbak mint a nők. Ezt egyébként statisztikák is alátámasztják. (Alexander Grace youtubon)

2022. júl. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!