Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy vékony fiúnak megtetszhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony fiúnak megtetszhet egy husisabb lány?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért ilyen buta és sablonos, mert nagyon nagyon sokáig étkezési zavarokkal küzdöttem. Amikor csont sovány voltam, akkor is kövérnek láttam magam. Azóta rengeteget híztam, és mostmár tényleg duci lettem. (160 cm/ 65 kg)

Van egy srác aki nagyon vékony, (175 cm és 55 kg) és eléggé megkedveltem. Gyakran úgy érzem ez kölcsönös de sajnos a korábbi tapasztalataim miatt szinted belém van vésődve, hogy "biztos nem jövök be neki mert teltebb vagyok". Vékony fiúk, nektek tetszett már ducibb lány?



2017. dec. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mekkora vagy. Lehet, hogy mindenki ezt mondja, de ez az igazság.
2017. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Sok vékony fiúnak tetszik az, ha elmerülhet néhány nagy, cupánkás hájredő között. Na jó, kevésbé kövér ("teltkarcsú") lányok is sokaknak jobban tetszenek, mint a ropilábúak.
2017. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 de g ci vagy:D

En is eleg vekony vagyok(184cm/65kg),de nekem is a teltebb lanyok jonnek be.ami persze nem egyenlo a koverrel(vannak olyanok,nem is gondolnad mennyien akiknek a tenyleg koverek tetszenek),de szeretem ha van egy kis husi,van mit fogni :D 20/f

2017. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is 160cm vagyok lány és 39kg
2017. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy kölcsönös, biztosan úgy van, és nem a kinézeted ellenére, hanem azért (is)!😊

Ne foglalkozz másokkal, légy büszke arra, hogy sikerült kimásznod a zavaraidból, és amennyire tudod, próbáld meg elfelejteni az ilyen gondolatokat.

2017. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnyugtatlak, en husisabb vagyok es csak vekony/izmos fiukkal volt dolgom:)) Hidd el sokan szeretik ha van mit fogni:)

20/L

2017. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!