Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szánalmas az ilyen?

Nem szánalmas az ilyen?

Figyelt kérdés
26-30 éves nők akik a szülei nyakán élnek. Ismertem 2 ilyen nőt is akik nem tanulnak vagy ilyesmi. Hanem állítólag munkát keresnek de ráérősen. 4-6 éven át. És közben elvannak otthon mint a befőtt. A szüleik meg eltartjàk őket.
2022. júl. 27. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan olyan szánalmas ugyan ez férfiban is.
2022. júl. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nyilván.


De én férfi vagyok és mint írtam nőkkel kapcsolatban tapasztaltam ezt.

2022. júl. 27. 06:33
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Én férfiban ismerek több ilyet. A szembe szomszédom is ilyen. Negyvenvalamennyi a pasi, anyuka 70 körül. A nyugdíját elissza szerencsétlen csoffadt kis vékony öregasszonynak.

Undorító az ilyen, nemtől függetlenül. Mocskos paraziták.

2022. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki úgy él, ahogy akar. Ha őket és családjukat ez nem zavarja, akkor ez van, fogadd el. Semmi közöd és beleszólásod sincs más ember életébe.


Most te kibeszélheted őket a hátuk mögött, attól csak te is szánalmas leszel. Nem tanították meg neked a szüleid, hogy mást nem beszélünk ki a háta mögött? Szemükbe ugye ezt, amit itt is leírtál, elmondtad nekik? Vagy csak itt mered, egyébként pedig gyáva lennél?

2022. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ha szánalmas, akkor most mi van? Jobb vagy rosszabb neked, ha értékítéletet mondunk?
2022. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4


Én mindkettőnek megmondtam ezt. Az egyik amúgy tetszett is nekem. A rossz tulajdonságai és ingyen élő dolgai mellett is. De valahogy nemtudom elképzelni ezekben az emberekben mi játszódik le. Semmi cél az életben. Csak 10 óráig aludni, gepezni, elmenni szórakozni vagy randikra. Aztán ennyi.

2022. júl. 27. 07:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"De valahogy nemtudom elképzelni ezekben az emberekben mi játszódik le. Semmi cél az életben"

Miért nem kérdezted ezt meg tőlük?


Egyébként pedig miért foglalkozol ilyenekkel? Most mert kiírtál egy kérdést két általad tapasztalt nőről, még nem lesz ez általános. Lépj túl a dolgon!

2022. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak zavar hogy másokban semmi felellőség tudat. Csak elvannak mint hal a vízben. Másnak meg folyamatosan dolgozni kell a fennmaradásért.
2022. júl. 27. 07:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval irigy vagy.

De miért zavar, hogy teljesen vadidegen embereknek nincs felelősség tudata? Miért másokkal foglalkozol a saját életed helyett?

2022. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozom vele különösebben. Csak időtöltés a gyakori. 😅


Ez ugyan olyan nekem mint a törvények betartása. Ha én nem mehetek az utcán leszúrni valakit. És más megteszi .. ne gondolja azt hogy ki kerülheti a büntetést. Menjen önként be a rendőrségre és aztán ítéljék el 20 évre. Vállalja a tetteiért ..

2022. júl. 27. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!