Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktátok figyelni az emberek...

Szoktátok figyelni az emberek gyenge pontjait?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy ha valaki csesztet titeket alattomosan szavakkal vagy tettekkel.


Én megszoktam figyelni és ha engem csesztetnek ok nélkül akkor revensot veszek az ilyen embereken. Nem arra kell gondolni,hogy tönkre teszem alattomosan vagy megverem,de még egy rossz szót sem szólok neki :)


Azt vettem észre,hogy az emberek legnagyobb baja az irigység és ez miatt szeretnek gonoszkodni a másik emberrel. Az emberek mindenre irígyek ha egy másik embernek jobb valamije.


Tudom hogy gyerekes viselkedés és az ilyen emberek véleménye amúgy sem érdekel és kerülöm inkább az ilyen energiavámpírokat,de jó érzés revansot venni az ilyen irígy patkányokon,de csak finoman :)


Pl. tudom valakiről,hogy nagyon szeretne megvenni valamit ami mondjuk nekem is tetszik,de neki nincs rá pénze.

Én megveszem (mert amúgy is megvenném) és mutogatom neki és élvezem az egész helyzetet és közben figyelem a reakcióját.



2022. júl. 27. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Altalában akiknek szamit nekem a veleménye azok engem korulvesznek és veluk kell élnem(kollega szomszed stb)

Igy ha tudom hogy irigyek pont nem provokálni fogom őket hanem alázatot alszerénységet mutatok es ha ők panaszkodnak az eletukről akkor en is bologatva mondok egy két szomirút.


Az irigységgel engem bántalmaznak és élhetetlen nekem. Az energiám pedig nem sérültekkel háborúkba akarom a forditani, hogy en napi szinten játszmázzak vetélkedjek valami hulyével.

2022. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Folyt

Gyakori az ha nem éreznek vetélytársnak ellenfélnek akkor nincs háboru eleve. Nincs támadasi felület rajtam. Ahol muszáj, én ezt alkalmazom.

2022. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ez ilyen ovis, "bibibí neked csak kislapátod van, de nekem van egy markolóm is, most aztán megmutatom neked 😛". 😀

Nyilván nem szép a beszólogatás, meg a csesztetés, de gáz amit csinálsz. Nem így kell "visszavágni". Vagy ignorálod vagy megmondod, hogy zavar és hagyja abba, vagy intelligensen kifejted érvekkel, hogy miért butaság, amit csinál vagy mond.

Kontextust mondjuk nem mondtál, hogy mi a gond, meg mivel piszkálnak, de se nem intelligens, se nem felnőtthöz illő a viselkedésed.

Kvázi neked ez a magamutogatás, bizonygatás a "gyenge pontod", ahogy fogalmaztál.

2022. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Folyt Van peldám egy baratnommel is.

Voltunk diszkoban és tapadt rám egy srác, rá meg senki. Az a srác meg még tetszett is neki.

Na ment a pofavágás meg hogy engem utál otthagy.

Igy bekamuztam neki azt hogy te jobban tetszettél a srácnak, csak hozzád nem mert odamenni mert neki tul szép vagy, nem mert megszolitani, igy maradtam en.

Ezzel helyreállt az egója. Hogy ő milyen szép, szebb nálam. Problem solved. (a sraccal amugysem jottem mondjuk össze)

2022. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Sokáig nem csináltam, mert alantasnak tartottam, de csak azt értem el vele, hogy még jobban rámszálltak, amiért tőlem nem kellett tartani. Jobb az életem, mióta kővel dobok vissza kenyér helyett.

Ignorálni a létező legbutább tanács, amit adni lehet. Mikor gyerek voltam, nekem is ezt mondtak a felnőttek, hogy tegyek úgy, mintha nem hallanám és akkor majd megunják. Ez a való életről semmit sem tudók, vagy mások problémájával foglalkozni lusták tanácsa.

Kérlelés és érvelés sem működnek, maximum valami rózsaszín cukormázas Disney-mesében. Aki másokat terrorizál, az kizárólag az erőből ért, semmi másból. Nem feltétlenül fizikai erő, az is teljesen jó, ha azt adod vissza, amit te kapsz tőle. Ebből tanul.

Aki szerint gáz megvédeni magad, arra kíváncsi lennék, ahogy este a Blahán szép szóval és észérvekkel meggyőzi a tesókat, hogy tegyék le a kést és keressenek inkább munkát. Életidegen ember életidegen képzelgése.

2022. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Te gyökér vagy :D
2022. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos soha nem bírom ki,hogy ne szóljak vissza.
2022. szept. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!