Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hog tanuljam meg nem elpoénkod...

Semuhi kérdése:

Hog tanuljam meg nem elpoénkodni a dolgokat ?

Figyelt kérdés
Pl azért szakitottak mert elhülyéskedtem amikor mondta mi nem jò neki
2022. júl. 27. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nőj fel. Infantilis vagy, nem fogod fel ésszel, hogy a másikkal hogyan kell kulturáltan viselkedni. Míg nem változol, így fogsz járni.
2022. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem volt durva .. csak random ellötte a levegöbe a bajokat .. nem mondta hogy komolyan beszéljük meg .. az elején tök más voltam benne is volt ilyen infantilis cuccos .. elfogadtam az elején tök más voltam aztán kihozta ezt belölem
2022. júl. 27. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Nulla érzelmi intelligenciával nehéz. 12 évesek szintje elpoénkodni az ilyesmit. Én is szakítottam már ilyenek miatt, hogy az én problémáim “viccesek” voltak.

Egyszerű, ha szeretsz valakit, mindent komolyan veszel, ami bántja a másikat, mégha hülyeségnek is gondolod. Pont azért, mert szereted és nem akarod, hogy ő rosszul érezze magát a kapcsolatban.

Otromba férfi szokás elbagatelizálni a női problémákat.

Így minden kapcsolatod zátonyra fog futni.

Persze lehet az is, hogy ez az egy nő volt hisztis, de ha már zsinórban többedjére kapod meg, hogy nem figyelsz rájuk, akkor veled van a probléma.

2022. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De amugy igazad van csak fáj az igazság .. nem ugy tunt mint ha komolyan megakarná beszélni ilyen fél szavakbol meg sajnos nem értek... :(
2022. júl. 27. 23:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Jojo hogyan változtassak ezen ? Vissza tekintve sok kapcsolatom ment erre rá .. a másik meg az hogy ha ennek ellentettje vagyok határozott stb az se jo
2022. júl. 27. 23:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen hisztis volt sokszor eleje òta ha bajvolt nem mondta csak azt hogy; mi a baj semmi .. meg ha hétvégén nemért rá otthon voltma irt jobarátom hogy bajvan feleségével össze vesztek és lelket öntöttem belé mire ex barátnöm: hát ez aztán nagyon fontos
2022. júl. 27. 23:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van .. de a mi a baj semmi az egy játszma megkérdezed miabaj 800000x és 2 honapig semmi nyilván azért kérdezem mert érzem baj van ... Eszembe se volt elbagatelizálni csak nem értettem ròzsaszin felhötöl
2022. júl. 27. 23:24
 8/8 A kérdező kommentje:
3/7 érzelmi.inteligenciám sajnos .. nagyon jo ha valaki mesél valamit át.tudom.érezni stb
2022. júl. 27. 23:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!