Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai tiniknek mennyire tűnik...

A mai tiniknek mennyire tűnik nevetségesnek az előző generáció (2000-es évek) rajongása?

Figyelt kérdés

2008-as klip:


[link]


A videóklip, a ruha, a stílus alapján egy mai tiniknek ez nevetséges?


2022. júl. 28. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én szerettem ezt a zenekart. Szóval nem cikizésből írtam ki a kérdést.
2022. júl. 28. 22:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy vettem észre, vissza-visszakúszik a '90-'00-es évek divatja. Szerintem nem hogy ciki, egyenesen trendi (egy kis modern csavarral) megint.
2022. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira,mint nekünk a mai divat. Bár én 88-as vagyok és ez az emo szerintem is kínos volt annak ellenére,hogy én is szerettem azokat a számokat. Az AFC-t nem is annyira,de más emo bandák zenéit igen.
2022. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az AFC tagjai emo-nak néztek ki, de a zenekar maga nem volt az. Egyébként most hosszú idő után végignéztem a klipet, és csak úgy árad belőle a 2000-es évek vége hangulata.


De ami ennél is furcsább volt, hogy nagyon erős zene. Egyrészt hangszerelési szemszögből, másrészt a dalszöveg mondanivalója jobb, mint egy mai motivációs tréner előadása. Erős dal, és manapság ilyenek már nincsenek, legalábbis Magyarországon biztosan nem.

2022. júl. 28. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint mai tini, nekem a zene amit linkeltél tetszik. Egy időben még az emo stílus is tetszett, pár éve. Egyáltalán nem hallgatok magyar zenét, ezért meglepődtem hogy ez egész jó. A klip nem a legjobb, de a zene pótolja. Nem nevetséges, csak nem szokványos már, nincs divatban.
2022. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most konkrétan TOMBOL a 2000-es évek (“Y2K”) divatja, mint trend, az összes bolt (pl. H&M) ilyen cuccokkal van tele. Pár éve ilyen volt a 80-as évek-nosztalgia. Szóval a mai tinik pont nem úgy néznek a 2000-es évekre, hogy nevetséges, hanem hogy menő.

Ezt úgy írom, hogy én már huszonéves vagyok, és pont mostanában nőttem ki abból, hogy minden divathullámot meglovagoljak, viszont rengeteg tinivel vagyok napi kapcsolatban sport miatt, úgyhogy tisztában vagyok a trendekkel.

Viszont az általad linkelt videó a 2000-es éveknek az emó vonala, az már akkor se mindenkinek tetszett, ahogy most is csak azok nem cringe-elnének rajta, akik hasonlóan “alternatív” stílust képviselnek (pl. 2019-ben volt divat az e-girl, ami kb. az emo továbbfejlesztése volt).

2022. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!