Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok miért akarnak...

A cigányok miért akarnak ártani mindig a körülöttük lévő embereknek?

Figyelt kérdés
A szokásos sztorikat ismerjük, friss élmény, hogy egy városi ingyenes koncerten cigány társaság mögöttem, egész idő alatt csak arról beszélgettek, nézelődtek, hogy melyikük kihez menjen oda kiütni, meg hogy nem meri bedobni az énekesre a félig teli sörösdobozát, amit amúgy meg is tett. De mégis miért ilyenek, miért van az, hogy senki másnak nem jut eszébe "kiütni" valakit aki csak áll és élvezi a koncertet, vagy szabotálni a koncertet?
2022. júl. 28. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Pedig genetikailag ilyenek. Mindenki tud viselkedni csak ők nem. Egyébként nagyon régen volt egy olyan történet hogy hogy gazdag magyarok fogadtak örökbe roma gyermeket. Meg kapott mindent bele értve jó nevelést is. Mégis bűnöző lett meg erőszakos pedig semmi szüksége nem volt erre. Genetikailag ilyenek egyszerűen ez van. Ők már 1000 éve is csak vándoroltak loptak raboltak zenéltek stb.
2022. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ebben a részében mondjuk nem feltétlen hiszek, annak ellenére, hogy a többség miatt ha szégyen ha nem utálom őket. Előfordulhatott ilyen, mert családtól függetlenül mindenhonnan kerülnek ki bűnözők, de én úgy gondolom ha nem vadállatnak nevelnék őket akkor nyilván nem lennének ilyenek. Csakhogy így nevelik őket, mindenhol, külföldön is, nyugat- kelet országrészben. Ezt nem értem, hogy hogy jöhetett létre ez az ördögi kör és véget érhet-e valaha
2022. aug. 1. 18:15
 13/15 anonim válasza:
100%
mert a tesók előtt meg kell mutatni ki mennyire fasza gyerek, ugyebár nekik a faszaság mértékétől függ a fizetésük, 1 ok nélkül megalázott ember az utcán akibe hárman kötnek bele legalább, az plusz 3ezer forint nekik naponta, amiből majd lehet szívni a biót meg a szpidet, hogy az értéktelen üres lelküket kitöltse végre valami olcsó hulladék szar drog, hogy a k*rva anyjuk nyelte volna le őket mind.
2022. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Na most elmesélem az életem. Élelmiszerboltban dolgozom. Reggelente nyitástól azaz 5-től 7-ig csak cigánnyal van tele a bolt. De rengeteg van. CBA üzlet. Küzdősportolók állnak a bejáratnál és védenek bennünket. Undorító állapotban vannak már reggel 5-kor. Rettentő büdösek és koszosak. Meg kegyetlen szemetek. Röhögnek rajtunk meg köcsögösködnek meg beszólogatnak. Múltkor az egyik már nagyon elfajult és mondtam neki hogy ki lehet takarodni a kva anyjába egyen szart az való neki. Nem vásárolhat itt. Erre még neki állt feljebb aztán kint a k1-ező srác aki a kapus volt adott neki olyat hogy felakadt szemmel feküdt a földön. Nem mert a többi rámenni mert látta hogy olyan szakszerűen lett a köcsög leterítve hogy esélyük sem lenne. Szóval ez megy nálunk a boltban reggelente. Hányok is ha kezdődik a délelőttös hetem. 3:40-kor azért keljek fel hogy ezeket a köcsög patkányokat bámuljam. Nagyon de nagyon sokat tudnék mesélni a cigányságról így 12 év után. Aki abban a hitben van hogy van köztük normális annak bilibe lóg a keze
2022. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Tenni kéne valamit már ezek ellen, mert nálunk még a keresztény templom gondnoka is úgy nyilatkozott róluk, hogy egy bizonyos embernek vissza kéne jönnie még pár évre a második világháborúból, hogy megoldhassa ezt a problémát...
2022. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!